8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Sieviete, kura izskatās pēc Arianas Grandes, kļuvusi par interneta slavenību! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Arianas Grandes fani ir sadusmoti, jo persona vārdā – Peidža Nīmane savā “OnlyFans” profilā pozē pikantos kadros atveidojot slaveno dziedātāju! Meitene ir ļoti līdzīga Arianai, viņa pat saņēmusi negatīvus komentārus no Arianas, kura uzskata, ka Peidža bezkaunīgi izmanto viņas tēlu, lai gūtu peļņu.

Peidža savu popularitāti guva “TikTok” aplikācijā, kurā veidoja dažādus video, atdarinot Arianu Grandi. Sākumā cilvēki bija sajūsmā! 2019.gadā jaunā sieviete kļuva par īstenu interneta hitu un tika aicināta uz dažādām televīzijas un radio intervijām. Peidža ne tikai prot atdarināt Arianas izskatu, bet viņa lieliski atdarina arī dziedātājas balsi!

“Es brīnos, kāpēc viņa atdarina manu tēlu no seriāla “Victorious”. Esmu pārliecināta, ka viņa ir jauka meitene, bet tas noteikti ir dīvaini redzēt, kā cilvēki sajauc šīs abas pasaules,” Peidžas ievietotos video komentē Ariana.

Peidžas “TikTok” profils:

Foto: Ekrānuzņēmums no “TikTok”.

Ja sākumā Peidža tika uzskatīta par nekaitīgu “TikTok” satura veidotāju, tad tagad situācija ir krasi mainījusies. Arianas līdziniece savu iemantoto popularitāti sākusi izmantot citiem mērķiem. Jaunā sieviete sākusi veidot 18+ saturu vietnē “OnlyFans”… Savu darbību šajā platformā Peidža aizsākusi 2022. gada aprīlī. Publicētajās fotogrāfijās Peidža valkā apakšveļu un reklamē Arianas Grandes zīmola kosmētiku.  Lai gan Peidža ir līdzīga Arianai, viņa izmanto grimu, lai pilnībā pārveidotos par dziedātāju, un no pirmā acu uzmetiena ir viegli saprast, kā cilvēki var pieņemt, ka viņi lūkojas uz Arianas fotogrāfiju, ne kādas līdzīgas personas foto. Savā “OnlyFans” lapā Peidža norādījusi, ka viņa neuzdodas par Arianu Grandi.

Video

Tomēr, tiklīdz Ariana fani to uzzināja, viņi izteica draudus Peidžai. Kāds fans rakstīja: “Manuprāt, šāda rīcība ir nepiedodama, tas ir pretīgi, dīvaini un necieņas pilni šādi rīkoties. Ja es būtu Arianas vietā, tad iesūdzētu šo līdzinieci tiesā.”

Ariana vairākas reizes komentējusi, ka šī situācija viņai rada diskomfortu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here