5.1 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Slavenības, kuras nožēlo savas plastiskās operācijas (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Holivuda spēj izraisīt sava veida spiedienu. Ja esi slavena vai turīga persona un vari atļauties uzlabot savu izskatu, tad, ļoti iespējams, ļausies kosmētiskajai ķirurģijai. Plastiskajā ķirurģijā nav nekā slikta, it īpaši, ja jūs patiešām vēlaties to darīt, un rezultāts patiešām palīdz jums justies labāk. Šīs slavenības atzīst, ka ļāvušās spiedienam un nožēlo savas plastiskās operācijas…

Daudzos gadījumos, it īpaši, ja runa ir par jaunām Holivudas zvaigznēm, tas var būt apkārtējo spiediens, kas zvaigznei liek domāt, ka kāda plastiskā operācija vispār ir nepieciešama!

Ir slavenības, kuras maksimāli slēpj savas plastiskās operācijas, piemēram, Kardašjanas vai Dženeres. Zināms, ka Hloja Kardašjana ir izņēmusi savus dibena implantus, Kailija Dženere lēmusi par labu mazākām lūpām kā sākumā. Pat Gvineta Paltrova un Kamerona Diaza ir veikušas dažādas procedūras, lai uzlabotu savu izskatu! Kad runa ir par krūšu palielināšanu, vienkārši pajautājiet Krisijai Teigenai un Kortnijai Kardašjanai, kādas ir viņu patiesās domas par šo procedūru.

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here