5.1 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Čārlza III kronēšanai izdevies piesaistīt dažas slavenības (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Virkne slavenu britu dziedātāju ir atteikušies uzstāties karaļa Čārlza III kronēšanas ceremonijā. Notiek aktīva gatavošanās Čārlza III kronēšanai, bet atrast slavenības, kuras gribētu uzstāties par godu karalim bijis grūti.

Karaļa kronēšanā piekrituši uzstāties – Keitija Perija, Laionels Ričijs, operzvaigzne Andrea Bočelii un grupa “Take That”, bet bez Robija Viljamsa sastāvā. Zināms, ka koncerts notiks Vindzoras pils teritorijā un to apmeklēs apmēram 20 tūkstoši cilvēku! Koncerts tiks pārraidīts tiešraidē visos BBC kanālos.

Interesanti, ka dziedātāja Keitija Perija ir ļoti priecīga un pagodināta dziedāt karalim! Laionels Ričijs kronēšanas koncertu nosaucis par vienreizēju notikumu un pagodinājumu.

Video

Zināms, ka grupa “Take That” uzstāsies četru cilvēku sastāvā. Dziedātāji nevar vien sagaidīt savu atgriešanos uz skatuves, jo kopā nav muzicējuši jau 4 gadus.

Uzstāties karaļa un konsortes Kamillas kronēšanā atteikušies Adele, Eltons Džons, Harijs Stails. Karalim atteikusi arī grupa “Spice Girls” un Robijs Viljamss.

Kronēšanas ceremonija notiks 6.maijā Vestminsteras abatijā Londonā. Ceremonijā piedalīsies vairāk nekā 6000 karavīru. 74 gadus vecais Čārlzs par Lielbritānijas karali kļuva pagājušā gada 8.septembrī, kad nomira viņa māte karaliene Elizabete II, kura valdīja 70 gadus.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here