8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Tiesa attaisno aktrisi Gvinetu Paltrovu par negadījumu slēpošanas trasē! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Aktrise Gvineta Paltrova 30. martā, tika attaisnota ASV prāvā par viņas un pensionēta optometrista Terija Sandersona sadursmi slēpošanas laikā Jūtas štatā 2016. gadā.

Zvērinātie konstatēja, ka aktrise nav vainīga šajā sadursmē. Vīrietis apgalvo, ka negadījumā guva vairākus ribu lūzumus un galvas ievainojumus. Slavenā aktrise kategoriski noliedza, ka ir vainojama sadursmē. Gvineta apsūdzēja Teriju, ka viņš uztriecies viņai virsū, tāpēc viņai bijis sabojāts laiks kopā ar savu ģimeni.

Zvērinātie pēc divu stundu ilgas apspriešanās pieņēma lēmumu par labu Gvinetai Paltrovai. Viņai arī tika piešķirta simboliska kompensācija viena ASV dolāra apmērā!

Video

Aktrise neslēpa savas sajūtas par šo notikumu un uzsvēra, ka viņai ir “ļoti žēl” par vīrieša veselības pasliktināšanos, bet viņa nedomā, ka ir vainīga. Gvineta uzskata, ka viņa ir šīs situācijas “upuris”.

Prāvas laikā tiesa uzklausīja vairāku cilvēku liecības, starp kuriem bija arī aktrises meita Epla Mārtina un dēls Mozess Mārtins, kuri sadursmes dienā bija slēpojuši kopā ar savu māti.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here