Pagājušajā nedēļā Lūks Perijs (52) pārcieta insultu un tika nogādāts slimnīcā, pirmdien aktieris mira. Lūks ļoti labi zināms no tādiem seriāliem kā –  “Beverly Hills, 90210” un šobrīd tik populāro “Riverdale” 

Brīdī, kad aktieris atvadījies no pasaules, viņam līdzās bijuši tuvinieki un labākie draugi –  bērni Džeks un Sofija, līgava Vendija Medisona Bauere un pat bijusī sieva Minnija Šārpa, patēvs Stīvs Benets, māte Anna Beneta, brālis Toms Perijs un māsa Eimija Kodere.

Lūks ir dzimis Mansfīldā, Ohaio un pārcēlies uz Losandželosu, lai uzreiz pēc augstskolas sāktu aktiera karjeru. Aktierim neklājās viegli, viņam bija jāstrādā dažādos darbos, kamēr viņam beidzot izdevās sasniegt slavas spozmi. Lūks populārs kļuva deviņdesmitajos, kad filmējās seriālā “Beverly Hills, 90210” kurā viņš spēlēja ļoti iekārojama jaunieša lomu.

Video

Fani ir šokā, ka aktieris tik pāragri devies aizsaulē, viņa kolēģi un draugi internetā dalās ar fotogrāfijām, kurās redzams aktieris, vēlot izturību un līdzjūtību viņa ģimenei! Šobrīd vēl nav zināms, kas notiks ar Lūka tēlu seriālā “Riverdale”, šī ir skumja ziņa visiem seriāla “Beverly Hills, 90210” faniem, jo drīzumā tika plānota seriāla atgriešanās, kurai piekrituši teju visi seriāla aktieri.

Autors: Dieviete.lv

 
Komentāri: 2
  1. Anonīms 1 gads ago

    Līdzjūtība ğimenei

  2. Forshi 1 gads ago

    Nekaadu pasauli sitaa aktiera naave nav satriekusi,kas taa raksta…

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?