Tuvākajās dienās Latvijā pazemināsies gaisa temperatūra, nākamās nedēļas pirmajā pusē gaidāms sals, prognozē “Global Forecast System”.

Sestdien pēc vētrainas nakts vējš nedaudz pierims. Naktī un no rīta daudzviet – it īpaši Ziemeļkurzemē un Vidzemē – snigs un puteņos, savukārt dienas otrajā pusē no valsts rietumiem virzīsies jauna nokrišņu zona, pārsvarā līs. Uzspīdot saulei, gaiss iesils līdz +2..+6 grādiem. Arī svētdien un pirmdien gaidāms lietus, sniegs un vēja brāzmas. Nākamās nedēļas pirmajā pusē gaisa temperatūra pārsvarā būs zem nulles, naktīs vietām noslīdot līdz -10 grādiem vai nedaudz zemāk. Mākoņu un nokrišņu kļūs mazāk, gaidāms tikai sniegs.

Atbilstoši pašreizējai “Global Forecast System” prognozei nākamās nedēļas nogalē ieradīsies nākamais ciklons, ar brāzmainu dienvidu vēju ieplūdīs siltāks gaiss, gaidāms lietus un slapjš sniegs. “Global Forecast System” ir ASV Nacionālās okeānu un atmosfēras pārvaldes datormodelis, kas, ik pēc sešām stundām veicot aprēķinus, prognozē laikapstākļus visā pasaulē.

Autors: nozare.lv

 

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?