Slavenā ķermeņa valodas eksperte un psiholoģe Džūdija Džeimsa ir novērtējusi Kembridžas hercogu pēdējo parādīšanos sabiedrībā. Keita Midltone un princis Viljams, nesen apmeklējuši kādu saviesīgu pasākumu, kurā uzvedušies gluži kā jaunlaulātie!

Viljams un viņa mīļotā sieva Keita ir pāris jau kopš studiju gadiem. Viņiem ir arī trīs kopīgi bērni. Pirms dažām dienām Keita un Viljams demonstrēja, ka aizvien ir ļoti iemīlējušies. Šajā nedēļas nogalē pāris apmeklēja labdarības teātra izrādi, izrāde notika “Palladium” zālē Londonā. Ķermeņa valodas eksperte Džūdija atklāj, ka pāris esot atgādinājuši “iemīlējušos divus cilvēkus, kas ir satikušies pirmajā randiņā”.

“Viņu ķermeņu valoda nepārprotami liecināja par to, ka viņi ir kā tikko iemīlējies pāris,” – sacīja Džūdija. Karaliskās ģimenes pārstāvjiem ir jāievēro stingra uzvedības etiķete, etiķetē ietilpst arī noteikums par to, ka  sabiedriskos pasākumos nav ieteicams izrādīt pieķeršanos savam partnerim. Šoreiz Viljams un Keita atkāpās no šiem striktajiem noteikumiem. “Tas norāda uz ļoti tuvām attiecībām, kad ir grūti “noturēties” nepieskarties savam partnerim pat zinot, ka etiķete to stingri ierobežo,” – sacīja psiholoģe.Princis Viljams pa priekšu palaida savu sievu, viņš vairākas reizes maigi noglāstīja viņas muguru un pieskārās viņas plaukstai.  Jāpiebilst, ka pāris vienmēr izcēlies ar pareizu uzvedību, tomēr šoreiz tas bija izņēmums un pāris apliecināja, ka ir ļoti pieķērušies viens otram,” – sacīja eksperte!

Pāris sēdēdami ložā, pēc aculiecinieku stāstītā, vairākas reizes skatījās viens otram acīs. Arī sarunājoties ar citiem cilvēkiem, Keita un Viljams bieži ieskatījās viens otram acīs. Tas ir klasisks mīlas skatiens. Eksperte neslēpj, ka viņasprāt karaliskai pāris attiecībās un laulībā ir ļoti laimīgi, jo ir ļoti saderīgs pāris, jo jau kopš pirmajām dienām, kad princis Viljams iepazīstināja ar savu mīļoto Keitu, bija jūtams, ka šie cilvēki atrodušies uz viena viļņa.

Foto

Autors: Dieviete.lv

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?