14 C
Rīga
sestdien, maijs 28, 2022

Megana Mārkla un princis Harijs nodibinājuši jaunu fondu (+VIDEO)

 

Saseksas hercogi, kā zināms, pēc karalienes Elizabetes II vēlmes ir atteikušies no vārda “karaliskais” lietošanas kā sociālajās vietnēs, tā arī reģistrējot jaunus fondus. 38 gadus vecā Megana Mārkla un 35 gadus vecais princis Harijs izvēlējušies citu vārdu, kas, kā noprotams, viņiem abiem saistās ar pozitīvām emocijām.

Harijs un Megana nodibinājuši labdarības fondu “Archewe”, kas, kā noprotams, ir abu dēla Ārčija vārda atvasinājums.

“Mūsu dēla vārds ir kļuvis par jaunu iedvesmas avotu mums. Mēs vēlamies izdarīt kaut ko paliekošu, vērā ņemamu, kaut ko svarīgu,” – tā teikts Saseksas hercogu paziņojumā.

Megana un Harijs uzsvēruši, ka ar nepacietību gaida, kad varēs sākt pilnvērtīgu darbu šajā labdarības fondā, kas aizvietos viņu līdzšinējo darbu un pienākumus britu karaliskajā ģimenē. Zināms, ka jaunā fonda reģistrācijas dokumenti tika iesniegti atbildīgajās Amerikas instancēs vēl pagājušajā mēnesī. Fonda darbība uz nezināmu laiku ir atlikta to ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija. “Kā arī jūs, mēs šobrīd koncentrējam savus spēkus pret Covid-19 pandēmiju, taču mēs ar nepacietību gaidām “Archewell” fonda darbības sākumu, kad tas būs iespējams,” – hercogu vārdus citē izdevums “Daily Mail”.

Saseksas hercogi kopā ar nepilnu gadu veco dēliņu Ārčiju mitinās Losandželosā. Losandželosā ģimene plāno uzsākt savu jauno dzīvi. Megana vēlējusies dzīvot tuvāk savai mammai, Dorijai Reglandai. Tomēr kopš pārcelšanās uz ASV, viņas vēl nav satikušās, jo abas ģimenes atrodas pašizolācijā. Megana Mārkla un Harijs bijuši spiesti atteikties no vārdu “Sussex Royal” izmantošanas zīmolos, fondos un citos nosaukumus, jo to pieprasīja Lielbritānijas likumdošana. Tāpat viņi arī atteicās no “Sussex Royal” konta sociālajā vietnē “Instagram”, kur viņiem bija vairāk kā 11 miljoni sekotāju…

Video

 

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstsDieviete.lv Atziņa 1094
Nākamais rakstsVeģetārais burgers