-1 C
Rīga
piektdien, janvāris 21, 2022

Aizvadītajā diennaktī atklāti 6 jauni Covid-19 slimnieki: 1 mirušais

 

Pēdējās diennakts laikā stacionārā miris vēl viens Covid-19 pacients, kamēr inficēšanās atklāta sešiem iedzīvotājiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Līdz šim kopumā no Covid-19 Latvijā mirušas 13 personas. SPKC ziņo, ka aizvadītajā diennaktī mirušais pacients bijis vecumā no 50 līdz 55 gadiem un inficējies ārzemēs.

Pēdējās 24 stundās veikti 1564 Covid-19 testi, no kuriem seši uzrādījuši pozitīvu rezultātu.

Savukārt līdz šim kopumā Latvijā veikti 49 181 izmeklējums, saslimušas 818 personas un 267 izveseļojušās, bet 13 mirušas.

Tikmēr Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā stacionēti divi Covid-19 pacienti, kamēr kopumā stacionāros ārstējas 41 Covid-19 pacients, no kuriem 36 pacienti ar vidēji smagu, bet pieci pacienti ar smagu slimības gaitu. Līdz šim kopumā no stacionāra izrakstīti 80 Covid-19 pacienti.

Kā ziņots, lai lemtu par kādu ierobežojumu mainīšanu, tiks piedāvāts četru nedēļu posmos mērīt vairākus Covid-19 saslimstības kritērijus, intervijā Latvijas Radio sacīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Pēc ministres teiktā, no līdzšinējiem datiem ir redzams, ka situācijas dinamiku var novērot četrās nedēļās. Tādēļ tiks piedāvāts “izmērāmo kritēriju režģis” un tieši tas būs rādītājs, kad un kādi ierobežojumi var tikt mainīti.

Šie kritēriji būs – inficēto cilvēku skaits, jauno saslimšanas gadījumu pieauguma vai krituma temps, stacionēto cilvēku skaits, smago gadījumu skaits un arī tas, vai veidojas kompakti uzliesmojumi iestādēs vai apdzīvotās vietās.

Covid-19 pārbaudes un rezultāti Latvijā – https://e.infogr.am/covid-19-parbaudes-un-pozitivie-rezultati-latvija-1h7g6kvxzzd04oy?src=embed

27.04.2020.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here