Lielbritānijas karaliene Elizabete II karantīnas laiku Covid-19 pandēmijas laikā pavada prom no Bekingemas pils. Karaliene savā oficiālajā rezidencē atgrīzies tikai tad, ka koronavīrusa draudi samazināsies, šobrīd tajā nav droši atrasties.

Elizabete II atrodas Vindzoras pilī kopā ar savu vīru, princi Filipu. Pāris Bekingemas pili pameta marta vidū. Šobrīd ir pieņemts lēmums Bekingemas pili slēgt vismaz līdz rudenim! Pilī plānotie pasākumi, ieskaitot tradicionālo svētku parādi “Trooping the Colour” ir atcelti. Laiks, kuru karaliene nepavada Bekingemas pilī ir kļuvis par pirmo tik ilgo periodu 68 gadu laikā, kad Elizabete II vada valsti.

Oktobrī karalienei Elizabetei II jādodas vizītē uz Dienvidāfriku, taču, vai tas notiks, nav zināms. Vasaras tradicionālajiem pasākumiem atceltas ir arī jāšanas sacensības “Royal Ascot”. “Karaliene nedarīs neko, kas var būt pretrunā ar mediķu ieteikumiem. Viņas Augstība ļoti stingri ievēro ārstu rekomendācijas,” – šādu viedokli pils izteica britu izdevumam “The Sun”.

Video

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?