1 C
Rīga
ceturtdien, janvāris 20, 2022

Tavas domas materializējas: 3 paņēmieni, kuri palīdzēs viegli tikt pie kārotā!

 

Katrs vēlas būt skaists, bagāts, veiksmīgs un mīlēts. Katrs vēlas kādu materiālu vai emocionālu labumu, taču ne visi zina, kas tam ir nepieciešams. Svarīgāko lomu spēlē tieši cilvēka domas.

Domas materializējas, un nav svarīgi vai tās ir labas, vai sliktas. Dzīve, kādu tu sev vēlies izveidot, arī ir tas, ko tu esi pelnījusi, tāpēc met pie malas negatīvismu. Eksistē daudz stāstu par to, ka cilvēki, kuri kādā dzīves posmā domāja par kaut ko sliktu, to arī dabūja.

Kāpēc ir svarīgi izvairīties no negatīvisma

Domu materializācijas paņēmieni darbojas ne vien pret pozitīvām, bet arī negatīvām domām. Mēs visi esam cilvēki, un neviens no mums nevar pilnībā atslēgt domas no zaudējuma un neveiksmēm. Taču nedrīkst šīm domām kļūt par tavu ikdienu.

Nevar vienkārši kaut ko gribēt un to iegūt. Tajā ir jāiegulda sevi visu. Neveiksmu ziņā nemaz nav jācenšas, jo negatīvā enerģija ir spēcīgāka par pozitīvo. Dabūt ārā no prāta negatīvās domas bieži vien mēdz būt daudz grūtāk, tāpēc vienmēr pievērs uzmanību tam, ko domā. Un nevēli ļaunu citiem. Arī tas tev kaitēs.

Domu materializācijas paņēmieni

Pamatā pastāv trīs paņēmieni, kā likt pozitīvajām domām materializēties.

Pirmais paņēmiens: Regulāri atkārto konkrēto vārdu vai frāzi. Kā jau minējām, pozitīva domāšana ir diezgan sarežģīta, tāpēc tai ir jāvelta vairāk laika un daudz spēka. Sāc ar tādām frāzēm kā „esmu laimīga”, „veiksme ir ar mani”, „es īstenošu savus mērķus” maina tavu domāšanu uz labo pusi. Tas ir labs paņēmiens tiem, kam diezgan bieži svārstās garastāvoklis.

Kad tu jūti, ka esi kļuvusi laimīgāka un veiksmīgāka, pārej nākamajā līmenī. Sāc teikt sev, ka atradīsi savu mīlestību, dibināsi ģimeni, kāpsi pa karjeras kāpnēm, nopelnīsi daudz naudas utt. Kad tu dien dienā saki vienu un to pašu, tu šos vārdus iekal savā domāšanā gluži kā naglas sētā. Visas šīs pozitīvās domas tavā prātā veidos skaistu ainavu.

Otrais paņēmiens: Meditācija. Tā ir iegrimšana savā apziņā. No sākuma tu atslābinies, pēc tam uzstādi un virzi savu enerģētiku tā, kā vajag tieši tev. Šī metode palīdzēs iegūt vēlamo, bet paies kāds laiciņš, kamēr tu iemācīsies sakopot savas domas un meditēt pacietīgi. Ja tu patiesi vēlies izmainīt savu domāšanu, tev tas izdosies.

Trešā metode: Vizualizācija un pozitīva domāšana. Lai tu patiesi saprastu, ko vēlies, tev tas ir konkrēti jāvizualizē. Dzīvo šajā attēlā. Ja tu vēlies iegūt paaugstinājumu darbā, tad iztēlojies, ka pie tevis pienāk priekšnieks un saka, ka tiec paaugstināta amatā. Izdomā katru ainas detaļu. Pastirpini savas domas ar pozitīvām niansēm un vienkārši tici, ka viss būs tā, kā tu vēlies.

Daudzi sportisti un uzņēmēji saka, ka viņu panākumi piedzima viņu galvā, jo viņi redzēja savu nākotni. Viņi vienkārši zināja, ka viss atnāks tieši tā, kā viņi to vēlas.

Ja tu sekosi līdzi vismaz vienai no šīm metodēm, pēc kāda laika tu pavisam noteikti manīsi, kā tava dzīve mainās uz labo pusi un tavas vēlēšanās sāk piepildīties. Notici tam, ko vēlies!

Autors: Dieviete.lv

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here