9 C
Rīga
piektdien, oktobris 15, 2021

Reģistrēti 6 jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19

 

Aizvadītajā diennaktī Latvijā veikti 2189 Covid-19 testi un reģistrēti seši jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Šobrīd SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka trīs saslimušie bijuši kontaktā ar kādu saslimušo, savukārt viens saslimušais atgriezies no ārzemēm. Ar divām personām uzsākta saziņa un tiks precizēta papildus informācija, informē SPKC.

Līdz šim valstī veikti 177 885 Covid-19 izmeklējumi, un saslimšana konstatēta 1185 personām. Atveseļojušies ir 86,2% jeb 1022 cilvēki no tiem, kuriem tika konstatēts Covid-19.

Latvijā mirusi 31 ar Covid-19 inficēta persona jeb 2,62% no reģistrētajiem inficētajiem.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka aizvadītās diennakts laikā stacionēts viens pacients ar Covid-19, bet no slimnīcām izrakstīti divi pacienti. Līdz ar to patlaban stacionāros ārstējas vairs tikai divi pacienti, kuriem ir vidēji smaga slimības gaita. Kopā no stacionāriem izrakstīti 187 pacienti, starp kuriem ir gan tie, kas izveseļojušies, gan tie, kas miruši.

Pēc Covid-19 uzliesmojuma pagājušajā nedēļā šonedēļ Latvijā vērojama mazāka slimības izplatība. Pirmdien, 6.jūlijā, un otrdien, 7.jūlijā, tika reģistrēts pa septiņiem jauniem gadījumiem, trešdien – 13, ceturtdien – 11, bet piektdien – astoņi. Pēc tam jaunatklāto slimības gadījumu skaits saruka: sestdien netika reģistrēta neviena jauna saslimšana, svētdien – viena, pirmdien – atkal neviena, otrdien – četras, bet trešdien – viena.

Pēdējos mēnešos Latvija arvien tika atvieglojusi Covid-19 dēļ noteiktos ierobežojumus, taču pagājušajā nedēļā slimības uzliesmojumu dēļ valdība pirmo reizi lēma par nelielu ierobežojumu atjaunošanu sabiedriskajā ēdināšanā jeb “skrūvju maigu pievilkšanu”.

Covid-19 pārbaudes un rezultāti Latvijā – https://e.infogr.am/covid-19-parbaudes-un-pozitivie-rezultati-latvija-1h7g6kvxzzd04oy?src=embed

 

Autors: Nozare.lv

17.07.2020.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!