-3.2 C
Rīga
ceturtdien, novembris 30, 2023

3. Lielais Koncerts norisināsies 2024. gada 1. jūnijā Mežaparka estrādē!

lielkoncerts 13/11/2023 22:39
 

Pēc diviem spožiem un atmiņā paliekošiem sadziedāšanās svētkiem 3. Lielais Koncerts pieskandinās Mežaparka Lielo estrādi nākamā gada 1. jūnijā. Biļetes Latvijas populārās mūzikas mīļotājiem pārdošanā būs pieejamas jau no 8. novembra.

Arī 3. Lielais Koncerts saglabās līdzšinējo vērienu un uz skatuves pulcēs ap 100 Latvijas mūziķu, kuri pārstāvēs ļoti daudzveidīgus muzikālos žanrus. Programmu veidos tautā iemīļotas dziesmas, kas ietērptas jaunās aranžijās un tapušas dažādās pārsteidzošās sadarbībās. Uz vienas skatuves kāps aktuālākās pašmāju mūzikas zvaigznes, estrādes grandi, kā arī klasiskās mūzikas profesionāļi kas kopīgi radīs nebijušu skanējumu pasākuma daudzveidīgajai programmai.

Koncertā piedalīsies:

SHIPSEA, PĒRKONS, BERMUDU DIVSTŪRIS, OLGA RAJECKA, DZELZS VILKS, DAGAMBA, WIESULIS, BET BET, IEVA AKURATERE, ANSIS, ZIGFRĪDS MUKTUPĀVELS, DINĀRA RUDĀNE, NORMUNDS RUTULIS, PATRISHA, OZOLS, GUSTAVO, AIJA ANDREJEVA, SUDDEN LIGHTS, LAURIS REINIKS, PND, VESTARDS ŠIMKUS, u.c. kopā ar SINFONIETTA RIGA un LATVIJAS RADIO BIGBENDS. Pasākuma dalībnieku saraksts tiks papildināts.

“Iepriekšējie koncerti Daugavas stadionā un Mežaparka Lielajā estrādē bija apliecinājums, ka skatītāji patiesi mīl savus māksliniekus un Latvijā radītu mūziku. Abi Lielie Koncerti izvērtās par unikāliem populārās mūzikas dziesmu svētkiem. Jau no pirmajām taktīm skatītāji vienojās kopīgā dziesmā ar solistiem, radot ciešu vienotības sajūtu un svētkus visai ģimenei, nojaucot robežas starp paaudzēm un laikmetiem. Mūsu dziesmu apcirkņi ir milzīgi plaši, atliek tikai notraukt putekļus un dot tām jaunu spozmi un skanējumu,” saka pasākuma mūzikas producents un radošais direktors Arstarulsmirus.

“Pirmajā Lielajā Koncertā Daugavas stadionā mūsu ambīcijas bija grandiozas. Paši sev uzlikām ļoti augstu latiņu, gan domājot par koncerta saturu, gan vizuālo efektu. Vēlējāmies koncerta skatītājus pārsteigt ar mūsdienīgu scenogrāfiju un tehnoloģiskiem risinājumiem. Otrajā koncertā, kas norisinājās Mežaparkā, gribējām paši sevi pārspēt, tāpēc gājām “vēl augstāk un plašāk”. Jau šobrīd cītīgi strādājam, lai arī nākamajā gadā pārsteiguma moments mūsu koncerta apmeklētājiem neizpaliktu. Esam pārliecināti, kas viss izdosies lieliski!” tā par koncerta radošo procesu stāsta pasākuma režisors un vizuālo efektu autors PapaChi.

Koncerta apmeklētājus priecēs grandioza skatuves instalācija ar speciāli veidotām videoprojekcijām katrai repertuāra dziesmai. Tajā būs integrēti dziesmu teksti, aicinot skatītājus dziedāt līdzi visiem zināmos dažādu laikmetu megahitus.

Arī skatuves novietojums būs savdabīgs un pretējs ierastajam. Skatītāju sēdvietas atradīsies koru podestos, kas ļaus labi pārredzēt pasākumu. Zemāk būs izvietotas stāvvietas un fanu zona ar īpaši nodalītu teritoriju pie pašas skatuves. 

VIP zonā paredzētas atsevišķas sēdvietas zem jumta ar pieeju atsevišķiem bāriem un labierīcībām Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē. Pēc koncerta programmas izskaņas VIP biļešu īpašniekiem būs iespēja apmeklēt oficiālo Lielā Koncerta balli ar pārsteiguma viesu dalību.

Biļetes Latvijas svētkos ar 20% atlaidi

Latvijas svētku priekšvakarā no 8. līdz 19. novembrim, ievadot kodu LATVIJA, biļetes var iegādāties ar 20% atlaidi.

Biļetes par īpaši izdevīgu cenu būs pieejamas līdz 2024. gada 1. janvārim pasākuma mājaslapā lielkoncerts.lv, lai to kā lielisku dāvanu varētu iegādāties saviem mīļajiem Ziemassvētkos, dāvājot vēl vienus kopīgus svētkus vasaras sākumā. 

Līdz 2024. gada 1. janvārim stāvvietu cena būs 25 eiro (vēlāk 30 eiro), biļete fanu zonā 35 eiro (vēlāk 40 eiro), sēdvietas – 55 eiro (vēlāk 65 eiro), VIP biļete – 120 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot), neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja bez maksas.

Koncerta norises vieta: Mežaparka Lielā estrāde, Ostas prospekts 11, Rīga. Pirmie mākslinieki uz skatuves kāps plkst. 20.30. Ieeja pasākumā no plkst. 18.30.

Pasākuma norises vietā aizliegts ienest ēdienus un dzērienus, darbosies kafejnīcas un bārs.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here