4 C
Rīga
ceturtdien, aprīlis 15, 2021

5 zelta padomi ideālai bildei

Dieviete.lv
 

Vispār nav svarīgi, vai tu pozē savai kārtējai profila bildei, kuru ievietot savos sociālajos tīklos, vai profesionālā fotostudijā. Ir svarīgi zināt īstos knifiņus, kas tev liks justies daudz pārliecinātākai par veiksmīgu rezultātu.

1. Lai fotogrāfijās izskatītos labi, ir nepieciešams treniņš pie spoguļa. Nemaz nekautrējies to darīt to regulāri, jo tikai tā tu sapratīsi, kā izskatīties vislabāk. Pašpārliecinātība fotogrāfijās ir pats svarīgākais elements.

2. Fotogrāfi brīdina neaizrauties ar pārspīlētām kustībām. Piemēram, nenoliekt savu zodu pārāk zemu, jo tas rada dubultzoda efektu.

3. Atbrīvojies! Tik daudzi saspringst, tiklīdz pret viņiem tiek pavērsta fotokamera. Es tu pati, smaidi, bet tikai nepārcenties! Atceries kaut ko smieklīgu, kas tev liks smaidīt iekšēji. Ja tu pozē portretam, bet nevēlies smaidīt tas arī ir pieņemami. Garastāvoklis, kuru centies attēlot, būs redzams tavās acīs.

4. Mums katrai ir savi labie un ne tik veiksmīgie rakursi, tāpēc ir svarīgi tos apzināties. Aplūko fotogrāfijas, kas tev pašai šķiet pievilcīgas un saproti, kas tev piestāv vislabāk, fotogrāfējoties centies to atdarināt. Visbiežāk fotogēniskākā ir sejas kreisā puse. Palūdz draudzenei tevi nofotogrāfēt no dažādiem leņķiem un tad arī izvērtē rezultātu.

5. Priecājies! Fotogrāfēšanās procesā galvenais ir saglabāt jautru noskaņojumu un neuztvert to pārāk nopietni. Sliktākajā gadījumā vienmēr ir pieejams fotošops.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!