4 C
Rīga
ceturtdien, aprīlis 15, 2021

Populārā dziedātāja Lady Gaga atguvusi savus suņus! (+VIDEO)

Dieviete.lv 04/03/2021
 

24. februārī tika nozagti dziedātājas Lady Gaga suņi. Abiem franču buldogiem nekas nekaiš, un viņi atdoti saimniecei, bet sašautais vīrietis Raiens Fišers, kurš dziedātājas suņus bija izvedis pastaigā, joprojām ārstējas slimnīcā. Ārsti prognozē Raiena pilnīgu atveseļošanos, piektdien pavēstījusi viņa ģimene.

Video

Franču buldogi nozagti 24.februāra vakarā, laikā, kad Raiens tos izveda pastaigā. Medijos parādījies arī novērošanas kameru video, kurā, domājams, redzams laupīšanas brīdis. Tajā redzams, kā uz ielas no automašīnas izkāpj divi vīrieši un uzbrūk Lady Gagas suņu staidzinātājam. Cietušais sauc pēc palīdzības, līdz atskan šāviens, tad uzbrucēji ar suņiem iekāpj mašīnā un aizbrauc, bet trešajam dziedātājas sunim izdevies aizbēgt un viņu vēlāk atradusi policija.

Dziedātāja pēc notikušā jutusies briesmīgi, izsakot lielu pateicību Raienam, kurš uzbrukumā cietis, kā arī piesolot 500 000 ASV dolāru lielu atlīdzību tam, kurš suņus viņai atgriezīs. “Es mīlu tevi, Raien Fišer, tu riskēji ar savu dzīvību, lai cīnītos par mūsu ģimeni. Tu mūžīgi būsi mūs varonis,” tā rakstīja dziedātāja.

Informācija par to, kā suņi atgūti, nav skaidra. “Associated Press” ziņo, ka kāda sieviete suņus nogādājusi policijas iecirknī, bet pati nekādi neesot saistīta ar laupīšanu. Nav arī zināms vai sieviete saņēmusi iespaidīgo atlīdzību, uzbrucēji joprojām nav atrasti.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!