4 C
Rīga
ceturtdien, aprīlis 15, 2021

99 gadus vecais princis Filips atrodas slimnīcā! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

99 gadus vecais princis Filips aizvien atrodas slimnīcā. Šobrīd viņs ir ārstu uzraudzībā, bet britu mediji jau ir sākuši satraukties – ja princim nav nekādu nopietnu veselības problēmu, kādēļ viņš ir slimnīcā jau 15 dienas?

Agrāk oficiālā ziņojumā Bekingemas pils sabiedrībai paziņoja, ka princis Filips slimnīcā atrodas, lai tiktu uzraudzīts viņa pašreizējais veselības stāvoklis. Par vīra tēva pašsajūtu un veselības stāvokli komentāru sniegusi Kornvollas hercogiene Kamilla, prinča Čārlza sieva. 3.martā Kamilla apmeklējusi Covid-19 vakcinācijas centru Londonas dienvidos. Kāds no centra darbiniekiem uzdeva hercogienei jautājumu par prinča Filipa pašsajūtu. Un Kamilla labprāt sniedz atbildi, ka princis Filips ar katru dienu jūtas aizvien labāk. Tāpat viņa piebilda, ka reizēm viņš “izjūt sāpes”, neprecizējot, kādas tieši tās ir.

Video

Nedaudz vēlāk arī Bekingemas pils preses dienests sniedza oficiālu ziņojumu – 99 gadus vecais princis Filips ir pārcietis sirds operāciju!

“3.martā, princis Filips ir veiksmīgi pārcietis nopietnu operāciju, kura bija nepieciešama saistībā ar jau agrāk konstatēto sirds saslimšanu. Viņa Augstība paliks slimnīcā tik ilgi, cik tas būs nepieciešas un tas var aizņemt vairākas dienas.”

Pils paziņojumā arī tika minēts, ka princis Filips tiek ārstēts no iepriekš izraisītas infekcijas, bet nav precizēts, kāda tieši ir šī infekcija, tomēr viens ir zināms, ka tas nav Covid-19 vīruss. Princis Filips un viņa sieva, karaliene Elizabete II pret Covid-19 vīrusu saņēma vakcīnas šī gada janvārī.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!