10 C
Rīga
pirmdien, oktobris 3, 2022

Džonijs Deps uzsācis romantiskas attiecības ar savu advokāti! (+VIDEO)

Dieviete.lv 23/09/2022 16:35
 

Aktieris Džonijs Deps jau vairākus mēnešus ir attiecībās ar savu advokāti. Baumas par šīm attiecībām izskanēja jau jūnijā, bet tagad tās ir apstiprinātas.

Aktiera izredzētā nav iepriekš baumotā Kamila Vaskeza, bet gan advokāte Džoella Riča. Džoella oficiāli nepiedalījās Džonija tiesas prāvā par neslavas celšanu pret bijušo sievu aktrisi Amberu Hērdu, bet Džoella redzēta tiesas zālē teju katru dienu.

Advokāte aizstāvēja aktieri viņa Lielbritānijas lietā pret izdevumu “The Sun” 2020. gadā. Džonijs Deps tiesā zaudēja, bet starp viņu un advokāti uzplaukušas romantiskas jūtas! 

Video

Džoella Riča ir divu bērnu māte, kurai šobrīd norit šķiršanās process, kas apliecina to, ka uzsākot attiecības ar aktieri, viņa ir bijusi precēta sieviete.

Jau iepriekš rakstījām, ka Džonijs Deps iesūdzēja bijušo sievu tiesā par apmelošanu un neslavas celšanu. Pāra attiecības un laulība nebija ilga, taču tieši pēc šķiršanās tā iemantoja vislielāko preses uzmanību, jo Ambera Hērda izplatīja paziņojumu, ka cietusi no fiziskas un seksuālas vardarbības.

Pēc savas uzvaras aktieris pateicās zvērinātajiem par “viņa dzīves atgriešanu”, bet A,bera atzina, ka ir bēdu sagrauta…

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here