7.9 C
Rīga
pirmdien, oktobris 3, 2022

Princis Harijs piedāvājis atrisināt domstarpības karaliskajā ģimenē (+VIDEO)

Dieviete.lv 23/09/2022 16:35
 

Zināms, ka princis Viljams ar ģimeni ir izjutis lielu atvieglojumu brīdī, kurā viņa brālis princis Harijs ar sievu Meganu devies atpakaļ uz ASV.

Galvenais domstarpību iemesls ir Viljama neizpratne un dusmas par brāļa atklāto interviju TV personībai Oprai. Viljams uzskata, ka šāda Harija rīcība ir bijusi – karaliskās ģimenes izjaukšana un tieša nicināšana.

Lielbritānijas karalis Čārlzs III publiski izteicis iespējamību, ka varētu atņemt jaunākā dēla Harija un viņas sievas Meganas bērniem – Ārčijam un Lilibetai Diānai “prinča” un “princeses” titulus. Šis lēmums šobrīd ir iepauzēts. Čārlza III lēmums būs atkarīgs no prinča Harija grāmatas satura. Grāmatai vajadzēja tikt izdotai novembrī, bet saistībā ar Elizabetes II nāvi, grāmatas izdošana ir pārcelta uz 2023. gada sākumu.

Video

Zināms, ka princi Hariju un Meganu Čārlza ideja par titulu atņemšanu abu bērniem, viņus esot patiesi saniknojusi!

Gaidāmā grāmata nav vienīgais jaunums no Saseksas hercogiem. Megana un Harijs ir parakstījuši līgumu ar “Netflix”. Zināms, ka “Netflix” izdos dokumentālo filmu vai seriālu par Saseksas hercogiem.

Atklājies, ka princis Harijs ir gribējis salabt ar ģimeni, bet viņa priekšlikums ticis noraidīts. Harijs uzskatījis, ka strīdu vislabāk varētu atrisināt ar starpnieka palīdzību. Čārlza III sieva, hercogiene Kamilla esot “aizrijusies ar tēju”, kad to izdzirdējusi šādu priekšlikumu. Kamilla esot atbildējusi, ka šāds piedāvājums ir smieklīgs un strīdi ir jārisina ģimenes lokā. Iespējams, ka šāda pieeja bijusi ieteikta no prinča Harija terapeita puses.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here