-7.1 C
Rīga
piektdien, decembris 2, 2022

Holivudas aktrise Dženifera Anistone pirmo reizi paskaidro, kāpēc viņai nav bērnu (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Dženifera Anistone ir ļoti iemīļota aktrise, kura savu slavu guva pateicoties seriālam “Friends” jeb “Draugi”. Aktrisei nekad nav bijis bērnu un vairums uzskatīja, ka viņa nemaz negrib bērnus, bet tā nebūt nav patiesība. Kāpēc aktrisei nav bērnu – viņa atklāja intervijā izdevumam “Allure”.

Aktrise atklāja, ka par bērnu dzemdēšanu un ģimenes izveidi sākusi aizdomāties tikai pēc 30 gadu vecuma. Dženifera ir izmēģinājusi dažādas metodes, lai ieņemtu bērnu, bet tas nav devis nekādus rezultātus. Viņa ir izmēģinājusi – mākslīgo apaugļošanu, dzērusi ķīniešu tējas un darījusi citas lietas, kas varētu palīdzēt ar grūtniecības iestāšanos. Savās cerībās aktrise ir pavadījusi 10 gadus!

Dženifera vienmēr saskārusies ar sabiedrības nosodījumi, jo no malas izskatījies, ka viņa sevi veltījusi tikai karjerai.

Video

Dženifera nožēlo, ka nav iesaldējusi olšūnas, jo tas būtu viņai devis vēl vienu iespēju, kļūt par mammu, bet nu šis “kuģis ir aizpeldējis”.

“Es atdotu visu, ja kāds būtu pateicis – iesaldē olšūnas, izdari sev pakalpojumu. Bet rakstīja, ka esmu egoiste, bet es vienkārši rūpējos par savu karjeru. Nedod Dievs, sievietei būt veiksmīgai, bet nedzemdēt bērnus. Un iemesls, kāpēc mans vīrs mani pameta, kāpēc mēs izšķīrāmies, visu acīs ir fakts, ka es nedzemdēju viņam bērnu. Tas viss ir meli, šajā sakarā man nav ko slēpt,” intervijā atklāja Dženifera.

Aktrise atklāj, ka par sevi lasījusi dažādas ziņas, piemēram, to, ka viņai parādījies grūtniecības vēderiņš, bet tad tas mistiski pazudis… Šādas ziņas viņu ļoti skumdinājušas. Aktrise arī neslēpj to, ka ir atvieglota par to, ka viņai ir sācies klimakss, jo nu viņa var beigt domāt par bērna ieņemšanu. Dženifera apgalvo, ka viņas dzīve nav bijusi viegla, bet viss, kas ar viņu ir noticis ir padarījis viņu par stirpu sievieti.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here