-6.8 C
Rīga
piektdien, decembris 2, 2022

Kā beigusies suņa atrakšanas akcija: Mežam, kāpai, sunim un āpsim? (+VIDEO)

4 studija/Dieviete.lv 11/11/2022 15:12
 

Ierastā kārtība, lai ļautu rakt liktu gaidīt pat vairākas nedēļas. Šī situācija bija izņēmums, bet vai varēja rīkoties citādāk un kādas būs sekas? Vai visi koki izdzīvos, vai saimniece tiks sodīta par šādu rīcību? Tālāk skatāties sižetā.

Domājams, ka šī nebija tā vieta, kur laist savu suni pastaigā bez pavadiņas. Prieks, ka šī situācija beidzās laimīgi, bet tā noteikti kalpos par mācību citiem!

Video

 

1 KOMENTĀRS

  1. Sis bija vislabakais raksts kadu esmu lasijusi sajaa gadaa..lasot man bira asaras.ja runa ir par dzivibas glabsanu tai nedrijst but hekadi pretargumenti..jo dziviba ir dargums mums visiem kas dzivo yz sis planetas.cik labi cilveki tomer ir musu viduu.. ja mes varam vel lidzi just un nakt talkaa helaimee nonakusam lsunitim. tad mees vel nesam pazudusi un varam saukr sevi par cilvekiem ar sirdsapzinu un lielo burtu…ja to spejam tad jaspej visiem kopaa izglabt ari so arpataa nonakyso pasauli..no launa..paldies sunisa glabejiem..cik gan maz vajag lai davatu iespeju dzivot..tikai labu sirdi..lai dievs jums labie cilveki stav klat.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here