12.2 C
Rīga
trešdien, oktobris 4, 2023

Ar krāšņām svinībām un slavenību turnīru Rīgā atklāj jauno elektrokartingu halli Blue Shock Race

 

Aizvadīto svētdien, 2. jūlijā, t/c “Bērnu pasaule” 3. stāvā durvis vēra Baltijā lielākā elektrokartingu halle Blue Shock Race, kas visas dienas garumā piedāvāja baudīt daudzveidīgas izklaides aktivitātes lieliem un maziem ātruma un asu izjūtu cienītājiem. Jau no plkst. 12:00 tika dots starts pirmajiem elektrokartingu braucieniem, ko papildināja arī aizraujošā rallija stimulācijas spēle un virtuālās realitātes piedzīvojumi. Tāpat klātesošie varēja nodoties jautrām fotosesijām pie īpašās goda pjedestāla foto sienas, kā arī baudīt gardas uzkodas un enerģiskus mūzikas ritmus DJ B-Mark izpildījumā.

Jau uzreiz pēc plkst. 14:00, svētku atklāšanas oficiālajai daļai sākoties, apmeklētājus sveica atraktīvā pasākuma vadītāja un BSR pārstāve Nora Legzdiņa, dodot vārdu Blue Shock Race dibinātājam un īpašniekam Artim Dauginam, kā arī Rīgas halles pārstāvjiem Nikam Jansonam un Maksimam Novikovam, kuri viesiem atklāja unikālo stāstu par Blue Shock Race un elektrokartingu ceļu no Liepājas līdz pašam Rīgas centram. Puiši pateicās apņēmīgajai BSR komandai un visiem atbalstītājiem, vēlot apmeklētājiem halles telpās arī turpmāk piedzīvot daudz pozitīvu emociju.

“Mums ir liels prieks un lepnums par tik salīdzinoši īsā laikā padarīto. Daži no jums mūs noteikti atceras jau no t/c Rīga Plaza laikiem, kur toreiz bija pieejami paši pirmie elektrokartingu braucieni. Pēc vairākiem tehnikas uzlabošanas un piedāvāto pakalpojumu pilnveidošanas gadiem šobrīd viss ir vēl nopietnāk un vēl jaudīgāk, un mūsu plānos ir nest BSR vārdu tālu aiz Latvijas robežām. Jau drīzumā Liepājā ražotie elektrokartingi būs pieejami arī Vācijas un Dubaijas iedzīvotājiem, un mēs ticam, ka elektriskie auto patiešām ir pasaules nākotne. Liels paldies visiem, kas mūs ir atbalstījuši un atbalstīs arī turpmāk,” komentē BSR īpašnieks Artis Daugins.

Kā “saldais ēdiens” svinīgo ballīti pēcpusdienā papildināja arī īpašais slavenību turnīrs, kurā par uzvarētāja titulu sacentās 22 sabiedrībā zināmas personības, veidojot 6 entuziasma pilnas komandas. Pēc vairāk nekā divu stundu ilgas un spraigas un cīņas trasē uzvarētāju titulu un īpašo BSR kausu izcīnīja komanda ar oriģinālo nosaukumu “YODO”, kuras sastāvu veidoja grupas “Rock’n’berries” puiši. Godpilno otro vietu izcīnīja Dailes teātra aktieru Ievas Florences, Oskara Vīksnes, Ērikas Eglijas un Ginta Grāveļa vadītā komanda “Driveru tīms”, savukārt trešo vietu sacīkstēs ieguva komanda “PB1” ar Kristīni Lindenblati, Ati Zviedri, Intu Teterovski un Baibu Vārnu priekšgalā.

Turpinājumā kā ceturtās vietas ieguvēji tika apbalvoti “Avārijas brigādes” pārstāvji – Tamāra Cukurbule, Edgars Toretto, Jānis Labucs un Nauris Cinovics jeb viens no laimīgajiem iepriekšpārdošanas biļešu īpašniekiem, kurš ieguva ekskluzīvu iespēju startēt slavenību turnīrā. Piekto vietu komandu kopvērtējumā ieguva “Mildronāts” pārstāvji – Laura Raila, Viktors Zemgals, Andris Ābelīte un Kristīne Bērziņa, kura bija otrā laimīgā, kas jau laikus iegādājās halles pre-order biļeti. Un, visbeidzot, sesto vietu izcīnīja un kolorītās sacensības noslēdza komandas “Testosterons” stūrētāji jeb Ivo Grīsniņš-Grīslis, Nikolajs Puzikovs, Rihards Bērziņš un Edavārdi.

“Paldies BSR halles pārstāvjiem par sniegto iespēju piedalīties aizraujošajā turnīrā un paldies komandai par neizsīkstošo cīņas sparu. Šis bija mūsu pirmais mēģinājums startēt šāda līmeņa elektrokartingu trasē, taču mums tas izdevās godam un mēs noteikti brauksim vēl. Galvenais taču ir piedalīties un iegūt pirmo vietu,” teic pozitīvie uzvarētāji, grupas “Rock’n’berries” puiši.

Pēc svinīgās slavenību turnīra uzvarētāju apbalvošanas klātesošie viesi līdz pat vakaram turpināja baudīt jautro pasākumu, iepazīstot BSR halles plašās izklaides iespējas un gūstot pozitīvas emocijas vēl ilgam laikam uz priekšu. Tāpat paralēli grandiozajām atklāšanas svinībām tika izsludināts arī īpašs sociālo tīklu konkurss, kura ietvaros ikviens pasākuma apmeklētājs varēja publicēt atraktīvu selfiju, papildinot to ar halles oficiālo mirkļbirku #BlueShockRace. Viens no oriģinālākās un asprātīgākās fotogrāfijas autoriem jau nākamajā dienā ieguva patīkamu pārsteiguma balvu, ar ko iepriecināt sevi vai kādu citu kartingu braukšanas entuziastu.

Jaunā elektrokartingu halle Blue Shock Race atrodas Rīgā, Matīsa ielā 25, t/c “Bērnu pasaule” 3. stāvā (ieeja no Kr. Barona ielas puses). Ikviens interesents jau no pirmdienas, 3. jūlija, ir laipni gaidīts izmēģināt savus spēkus elektrokartingu vadīšanā un citās aizraujošās aktivitātēs. Halles darba laiks: darba dienās 12:00 – 21:00, brīvdienās 10:00 – 23:00. Papildus informācija pieejama mājas lapā https://bsrriga.lv/.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here