Foto: Publicitātes

Kopā strādāšanas vieta radošajām profesijām “DarbaVieta”, uzsākot jaunu darbības posmu, vērusi durvis Rīgā pirmajam Radošo industriju centram, kurā aicināti pievienoties dažādu nozaru neatkarīgie profesionāļi.

Jaunais Radošo industriju centrs ir atvērta vieta radošo nozaru neatkarīgiem profesionāļiem un nelielām komandām – darbam, izaugsmei, tīklošanās un sadarbības iespējām. Šobrīd ir sperts pirmais solis tā attīstībā, bet kopumā jaunā “DarbaVieta” tiks atklāta vairākās kārtās, atbilstoši dažādu radošo industriju profesionāļu vajadzībām iekārtojot četrus stāvus Hanzas ielā 18.

“Mūsu mērķis ir veidot atbalstošu un pieejamu vidi dažādu radošo industriju pārstāvjiem veiksmīgas uzņēmējdarbības uzsākšanai un īstenošanai. Papildus ērtai darba videi, mēs lielu nozīmi pievēršam tieši iekšējas kopienas veidošanai. Savā starpā iepazīstoties, uzticoties un sadarbojoties, kopienas biedri attīsta savu darbību, uzsāk jaunus projektus un aug. Pirmo 450 kvadrātmetru atklāšana ir bijusi ļoti veiksmīga un ir pievienojušies daudzi jauni biedri. Šobrīd strādājam pie nākamā stāva atklāšanas oktobrī, un interesenti ir aicināti pieteikties jau tagad,” stāsta Radošo industriju centra “DarbaVieta” stratēģiskā vadītāja Kristīne Jansone.   

Pirmajā, nupat atklātajā kārtā tika iekārtota 450 kvadrātmetru plaša kopā strādāšanas telpa. Tajā pieejamas 50 darba vietas, tikšanās telpa, telefonsarunu istabas, darbnīcas un fotostudija.

Otrā kārta tiks atklāta oktobra sākumā. Tajā radošajiem profesionāļiem būs pieejami vēl 400 kvadrātmetri, kas tiks atvēlēti individuālo profesionāļu atvērta tipa darba videi, pielāgoti dažādām darbnīcām un atsevišķiem kabinetiem dizaineriem, amatniekiem un māksliniekiem, kā arī tiks īstenotas citas esošo un potenciālo centra dalībnieku vēlmes.

Biedrība “DarbaVieta” līdz šim pulcēja dažādu nozaru neatkarīgos profesionāļus Rīgā, Blaumaņa ielā. 350 kvadrātmetros, trīs stāvos, trīs atsevišķos dzīvokļos tika nodrošinātas darba vietas nelielām komandām un individuāliem biedriem. Taču, sagaidot savu piecu gadu jubileju, kas tiks svinēta 15. septembrī, “DarbaVieta” pieņēma jaunu izaicinājumu un pārcēlās uz plašākām telpām Hanzas ielā 18. Jaunās telpas var pulcēt krietni vairāk neatkarīgo darboņu, kā arī apmierināt aizvien augošo pieprasījumu pēc darba vides tiem neatkarīgajiem profesionāļiem, kuru ikdienas darbam nepieciešama specializēta telpa jeb darbnīcas – dizaineriem, amatniekiem, māksliniekiem, u.c.

“DarbaVieta” ir atvērta jaunu biedru uzņemšanai, un interesenti ir aicināti pieteikties darba un darbnīcu telpām radošajā centrā, rakstot uz info@darbavieta.rocks.

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?