22.9 C
Rīga
sestdien, augusts 20, 2022

Pirms svētkiem savāktās 6776 pārtikas pakas nonāks pie trūkumā nonākušam ģimenēm visā Latvijā

 
Attēls: Publicitātes

Pateicoties Latvijas iedzīvotāju atsaucībai un rūpēm par līdzcilvēkiem, 10. Novembrī labdarības kampaņā Rimi veikalos Pārtikas banka Paēdušai Latvijai sakomplektēja 6776 pārtikas pakas, kas nokļūs pie 2260 trūkumā nonākušām ģimenēm ar maziem bērniem, pensionāriem un invalīdiem. Akcijas organizatori –lielveikalu tīkls Rimi un Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas banka Paēdušai Latvijai –no sirds saka paldies ikvienam dalībniekam.

“Latvijā ir daudzas ģimenes ar bērniem, kuras dažādu apstākļu dēļ ir nonākušas trūkumā, taču sociālo palīdzību nevar saņemt. Nereti šīm ģimenēm nav iespējams pagatavot siltu un pilnvērtīgu maltīti. Tādēļ šīs pakas būs liels atbalsts, un esam pateicīgi ikvienam akcijas dalībniekam un priecīgi par cilvēku atsaucību pārtikas paku piepildīšanā,” saka Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.

Pārtikas banka Paēdušai Latvijai darbojas jau devīto gadu. Savukārt kopš pagājušā gada par partneri kļuvis lielveikalu tīkls Rimi, kur šāda veida akcija noritēja jau ceturto reizi.

“Esam gandarīti, ka ar katru reizi akcija vēršas plašumā. Arī šis gads nav bijis izņēmums, jo kopīgi mums ir izdevies palielināt ziedoto paciņu skaitu, kas nozīmē, ka iepriecināsim vēl vairāk ģimeņu. Pateicamies ziedotājiem par rūpēm un brīnišķīgu svētku dāvanu,” teic Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Pārtikas pakāpircēji tika aicināti ievietot produktus ar ilguderīguma termiņu. Visbiežāk pakās pircēji bija izvēlējušiesievietotilgi uzglabājamus produktus – makaronus, auzu pārslas, griķus, kā arī dažādus gaļas, zivju un dārzeņu konservus. Tāpat bija cilvēki, kuri ikdienas pārtikas produktiem klāt vēl bija pievienojuši kādu gardumu – šokolādi, konfektes, cepumus, par ko īpaši priecāsies bērni. Daži pircēji paciņām bija pievienojuši arī rotaļlietas, siltus cimdiņus un zeķītes bērniem.

Pārtikas pakas tiek nodrošinātas,pateicoties uzņēmumuunLatvijas iedzīvotāju ziedojumiem, kā arī daudziem brīvprātīgajiem atbalstītājiem. Katru gadu palīdzība tieksniegta vairāk nekā 15 tūkstošiem trūkumā nonākušiemLatvijas iedzīvotājiem aptuveni 2143 cilvēkiem mēnesī. Pateicamies ikvienam atbalstītājam un ziedotājam!

 

Autors: Rimi Latvia

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here