7.2 C
Rīga
trešdien, septembris 28, 2022

Senioru un cilvēku ar īpašām vajadzībām labdarības tirdziņā plašākais svētku dāvanu klāsts

 
Attēls: Publicitātes

Gatavojoties gada sirsnīgākajiem un pārsteigumiem bagātākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam – jau trešo gadu pēc kārtas rīdziniekiem un pilsētas viesiem ir iespēja iegādāties dāvanas, ko darinājuši seniori un cilvēki ar īpašām vajadzībām. Latvijā lielākajā iekštelpu svētku tirdziņā, kas savas durvis tirdzniecības centrā Domina Shopping atvēris 14. decembrī, rokdarbnieki, vecumā līdz pat 86 gadiem, sarūpējuši unikālas dāvanas, ko šajos svētkos pasniegt saviem mīļajiem. Tirdziņš, kuru organizē Invalīdu un mazturīgo senioru atbalsta fonds (IMSA fonds), kā arī jau iemīļotais tradicionālais dāvanu tirdziņš, darbosies līdz 30. decembrim.

Dzīvespriecīgi, enerģiski un iedvesmojoši rokdarbniekino trīspadsmit Latvijas pilsētām šajā svētku sezonā ir sarūpējuši eglīšu rotājumus, svētku dekorus, sapņu ķērājus, ar jūras akmentiņiem un gliemežvākiem darinātus foto rāmīšus, dažādus pinumus, ādas un koka izstrādājumus, pērļotus un tamborētus eņģelīšus, kā arī rotas dāmām un kungiem, kā arī paaudzēs iecienītas, pēc tradicionālām receptēm gatavotas gardas piparkūkas.

Attēls: Publicitātes

“Vairums senioru, kuriem ir 80 un pat 86 gadi, ir sarūpējuši īpašas, ar lielu rūpību un mīlestību darinātas dāvanas, ko šajos svētkos pasniegt saviem mīļajiem un tuvajiem un kas noteikti vēl ilgi sildīs visu mūsu sirdis. Iegādājoties kādu no šīm pašdarinātajām dāvanām, jūs padarīsiet laimīgus daudzus – gan sirsnīgo dāvanu darinātājus, gan dāvanu pasniedzējus un to saņēmējus. Būs arī iespēja ziedot naudas līdzekļus vientuļo senioru un cilvēku ar īpašām vajadzībām atbalstam,” stāsta Aina Giptere, IMSA fonda priekšsēdētāja.

Savukārt Dina Bunce, tirdzniecības centra Domina Shopping direktore uzsver:“Zenta Mauriņa reiz teikusi, ka par patiesu dāvanu var tikai tur runāt, kur dāvinātājs tikpat laimīgs kā dāvanu saņēmējs, kur robeža starp došanu un ņemšanu ir izdzēsta. Iegādājoties šīs īpašo cilvēku darinātās dāvanas,ikviens var būt drošs, ka tās ir daļa no mīlestības un sirsnības, kas Ziemassvētkus padara tik gaišus, labām domām un darbiem piesātinātus. Dāvanas saņēmēji priecāsies par šīm īpašajām dāvanām, savukārt seniori, kuri ir darinājuši šīs sirsnīgās lietas, iegūs gan papildu materiālo atbalstu, gan gandarījumu, ka viņu lielie un mazie mākslas darbi sildīs līdzcilvēku sirdis ne tikai šajos svētkos.”

Līdzās senioru un cilvēku ar īpašām vajadzībām sarūpētajiem labumiem, visu svētku galdam un dāvanas, ko nolikt zem eglītes, iespējams iegādāties vairāk nekā 140 stendos tradicionālajā tirdziņā, kas ir kļuvis par jauku pirmssvētku tradīciju jau devīto gadu pēc kārtas. Latvijā lielākajā iekštelpu tirdziņā ir pieejams plašākais ēdienu klāsts – marinējumi, medījumu gaļas delikateses, kūpinājumi, kā arī Latvijas vīni, piparkūkas un citi konditorejas gardumi, kas palīdzēs uzburt īstus svētkus ikvienā mājā.Tirdziņa dalībnieku piedāvājums svētku galdam ir plašs, kuru noteikti novērtēs visizsmalcinātākie ēdienu un dzērienu baudītāji.

Attēls: Publicitātes

Tradicionālā tirdziņa apmeklētājiem būs iespēja iegādāties visai ģimenei šalles, cepures, cimdus, siltas vilnas zeķes, vilnas auduma jakas, mēteļus un arī kleitas. Tāpat Ziemassvētku tirdziņš būs īstā vieta, kur meklēt dāvanas daiļā dzimuma pārstāvēm – plašs rotu piedāvājums no misiņa, vara un sudraba, moderni tamborējumi un adījumi, kā arī arheoloģisko rotu rekonstrukcijas unikālu skaistumlietu cienītājām.Nav aizmirsts arī par interjeru – tiek piedāvāti svētku vainagi, rotaslietu kastītes, porcelāna trauki, kā arī eglīšu rotājumi – viss, lai mājās ienestusvētkunoskaņu!

Pie lielās Ziemassvētku egles mazākos svētku svinētājus ar dāvanu maisu gaidīs Ziemassvētku vecītis. Ikvienam būs iespēja gan dalīties savos labajos darbiņos, gan saņemt dāvaniņas.

Ziemassvētku tirdziņš tirdzniecības centrā Domina Shoppingdarbosies līdz 30. decembrim. Tirdziņa darba laiks katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00. Darba laiks svētku dienās: 24., 25. un 30. decembrī: no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00.

 

Autors: MM&A | Hill+Knowlton Strategies 15.12.2017

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here