22.9 C
Rīga
sestdien, augusts 20, 2022

Labdarības akcijā aicina palīdzēt trūkumā nonākušajiem

 

 

Piektdien,9.martā,no 11.00 – 21.00 Rimi veikalos Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās jau piekto reizi norisināsies labdarības akcija Paēdušai Latvijai. Akcijas laikā ikviens tiek aicināts līdzās saviem ikdienas pirkumiem iegādāties arī papildu produktus un piepildīt pārtikas paku, lai palīdzētu ģimenēm ar bērniem, senioriem un personām ar invaliditāti un zemiem ienākumiem. Akciju organizē pārtikas banka Paēdušai Latvijai un veikalu tīkls Rimi Latvia. Šogad pirmo reizi akcija Rīgā notiks pilnīgi visos Rimi hipermārketos.

“Aicinot savus pircējus piedalīties akcijā, mēs vēlamies iedrošināt tos, kas labprāt palīdzētu, bet ikdienas skrējienā neatrod laiku vai iespēju. Līdz šim akcijas laikā sniegtā saziedotais ir palīdzējusi aptuveni 4000 trūkumā nonākušām ģimenēm. Prieks, ka šogad tā startēs ar vēl lielāku vērienu un pirmo reizi norisināsies pilnīgi visos Rimi hipermārketos Rīgā, kā arī lielākajos Rimi veikalos reģionos,” pauž Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Pārtikas pakā ieteicams likt produktus ar ilgu derīguma termiņu, piemēram, miežu putraimus, mannu, auzu pārslas, makaronus, miltus, eļļu, gaļas vai zivju konservus, cukuru, rīsus, margarīnu, vistas buljonu vai zirņus. Tāpat mazākie pārtikas paku saņēmēji priecāsies par kādu gardumu ar ilgu uzglabāšanas termiņu.

“Palīdzēt – tas ir vieglāk, nekā palīdzību lūgt. Divreiz gadā ikviens Latvijas iedzīvotājs var tieši iesaistīties palīdzības sniegšanā, līdzās saviem ikdienas pirkumiem, piepildot pārtikas paku. Lai gan tā šķiet tik maza palīdzības deva, tā noteikti ļoti iepriecinās kādu trūkumā nonākušo, kurš dažādu apstākļu dēļ ir sastapies ar grūtu situāciju, taču birokrātisku šķēršļu dēļ nespēj saņemt sociālo palīdzību,” saka pārtikas bankas Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.

Attēls: Publicitātes

Latvijas Samariešu apvienības pārtikas banka Paēdušai Latvijai līdztekus pārtikas paku sagādāšanai, organizē dažāda veida palīdzību tām ģimenēm, kuras nonākušas trūkumā – līdztekus atbalsta ar pārtiku tiek organizēti gan izklaidējoši, gan izglītojoši pasākumi. Jau ilgstošspārtikas bankas atbalstītājs un partneris ir lielveikalu tīkls Rimi.

 

Autors: Rimi Latvia 07.03.2018

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here