Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Tas ir oficiāli! Dziedātājs Džastins Bībers savā Instagram kontā saviem vairāk kā 100 miljoniem sekotāju ir paziņojis, ka ir saderinājies ar amerikāņu modeli un TV personību Heiliju Baldvinu. Par savu saderināšanos ar modeli dziedātājs paziņoja ar skaistas fotogrāfijas un ieraksta starpniecību.

Savā ierakstā Bībers, 24, min, ka Heilija, 21, ir viņa “mūža mīlestība”. Viņš arī piemin to, cik nozīmīgs ir viņu saderināšanās datums – 7.jūlijs. “Mēs saderinājāmies septītā mēneša septītajā dienā un skaitlis septiņi ir dvēseles skaitlis. Tā tiešām ir, ieguglē to! Vai nav traki?” Bībers gan apgalvo, ka speciāli tieši šo datumu nebija izvēlējies.

Vēl viņš piemin to, kāds vīrs, viņš cer, ka būs: “Es vēlos būt tev uzticīgs visas dzīves garumā, iepazīstot katru tevis daļu, mīlot tevi pacietīgi un laipni. Es apsolu vadīt mūsu ģimeni ar godu un taisnīgumu, ļaujot Jēzum vadīt mūs visā, ko darām, un katrā lēmumā, ko pieņemam.”

Pirmo reizi pāris satikās 2011.gadā, kad Bībers devās savā pirmajā koncerttūrē. Tad viņiem bija 17 un 14 gadu. Viņi ik pa laikam tikās 2016.gadā un pirms pāris nedēļām pavisam atjaunoja savas attiecības, kad tika manīti skūpstoties Ņujorkas ielās. Baumas par viņu saderināšanos sāka izplatīties pagājušās nedēļas nogalē, kad pāris tika manīts kopā Bahamu salās un Baldvinas pirkstā tika manīts liels dimanta gredzens.

 

 

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?