THIS IS SO CUTE 7/11/18

A post shared by Kylie Jenner (@kyliesnapchat) on

Jauna diena, jaunas diskusijas internetā. Šoreiz tās ir izvērtušās par Kardašjanu ģimenes jaunāko pusmāsu Kailiju Dženeri un viņas piecus mēnešus jauno meitiņu.

Kailija savā Snapchat profilā publicēja video, kur redzama kopā ar meitiņu. Daudziem tas šķita mīļi, bet daudz arī pamanīja to, ka mazās meitenītes ausīs mirdz auskari. Sociālo tīklu lietotāji nekautrējās izteikt savu viedokli par šo tematu, kas kļūst “karsts” ikreiz, kad kāda slavenība parāda savus bērnus ar auskariņiem ausīs. To ir darījušas arī tādas slavenības kā modele Žizele Bundhena, aktrise Andželina Džolija, TV personība Kima Kardašjana un pat dziedātāja Bejonsē. Visas šīs dāmas reiz ir kritušas interneta lietotāju nežēlastībā.

Runājot par Kailijas meitiņu Stormiju, starp Twitter lietotājiem izveidojās interesantas debates. Daži apgalvo, ka vecākiem būtu jānogaida, līdz bērns ir pietiekami vecs, lai pats izlemtu, ko vēlas darīt ar savu ķermeni, bet daži domā, ka ausu caurduršana nodara bērnam sāpes.

cutie 7/11/18

A post shared by Kylie Jenner (@kyliesnapchat) on

Daļa lietotāju aizstāv Kailijas Dženeres lēmumu, sakot, ka dažās kultūrās ir pieņemts caurdurt bērna ausis jau pavisam mazā vecumā un ka bērnam tās ir īslaicīgas sāpes, gluži kā pote. Vēl citi apgalvoja, ka ikviens vecāks pats var izlemt, kas viņa bērnam ir labāk.

Ko Tu domā par šo tematu? Raksti savu viedokli komentāros!

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?