20 C
Rīga
trešdien, jūnijs 29, 2022

10 pazīmes, kuras liecina, ka Megana Mārkla Hariju mīl vairāk (+VIDEO)

 

Megana Mārkla ir ziedojusi visai daudz, lai varētu būt attiecībās par princi Hariju. Viņa atteicās no savas veiksmīgās aktrises karjeras, viņa izdzēsās no sociālajiem tīkliem un pārtrauca rakstīt savu dzīvesstila blogu.

Megana regulāri bija radusi doties uz sporta zāli, iepirkties pilsētā un pa ceļam paķert kafiju, bet arī šādas ikdienišķas lietas nu viņai ir liegtas. Tagad visam jānorit pēc plāna un pie tam miesassargu pavadībā. Esam jau iepriekš stāstījuši, ka Meganai reizēm gadās izgāzties ar savu tērpu izvēli, nagu lakas izvēlēto toni vai manierēm. Viņai bija jāapgust pavisam jauna etiķete, kura liedz spilgtus nagu laku toņus, sirsnīgu apskaušanos ar cilvēkiem un, protams, autogrāfu sniegšanu.

Princis Harijs ir ticies ar vairākām sievietēm, no kurām daudzas apgalvo, ka preses spiediens nav nekāda dāvana. Tas drīzāk esot iemesls, lai nebūtu šajās “smacējošajās” attiecībās. Savukārt princim vienmēr pastāv iespēja atteikties no sava titula, kas dotu iespēju dzīvot parastu dzīvi, tomēr šī opcija viņam acīm redzami nešķita vērā ņemama, viņš savu dzīvi Meganas dēļ nemainīja, tā bija Megana, kas pielāgojās princim. Jāatzīst, ka pāris šķiet visai laimīgs un abu laulība iepriecinājusi ne mazums Britu. Daudzi Meganu salīdzina ar Harija mammu princesi Diānu, kura joprojām mājo vairāku Lielbritānijas iedzīvotāju sirdīs.

Vai tu būtu gatava atteikties no veiksmīgas karjeras, lai kļūtu par kāda monarha sievu?

Video

Foto

View this post on Instagram

What an incredibly special surprise the grassroots led #globalsussexbabyshower was last Sunday! The Duke and Duchess of Sussex are immensely grateful for the outpouring of love and support in anticipation of the birth of their first child. In lieu of sending gifts, the couple have long planned to encourage members of the public to make donations to select charities for children and parents in need. If you already made a donation, the couple send you their greatest thanks. If you are thinking about it, they ask that you kindly consider the following organisations they’ve selected, which we will highlight here over the next few days: @thelunchboxfund @littlevillagehq @wellchild @baby2baby The Duke and Duchess remain appreciative for your warm wishes and kindness during this especially happy time in their lives! Thank you for sharing the love ❤️

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here