Pastaiga ar suņiem Jūrmalā, radoši eksperimenti dārzā, ziedu stādīšana un pārstādīšana, sarunas ar draugiem – tā ir tikai daļa no populārās estrādes dīvas Laimas Vaikules iedvesmas avotiem. Turklāt šogad tos māksliniecei izdosies baudīt daudz biežāk kā citas reizes, jo teju visa vasara tiks pavadīta mājās – Jūrmalā. Gan gatavojoties Jūrmalas Kūrorta svētku koncertam 28. maijā, gan festivālam Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous, kas klausītājus Dzintaru koncertzālē priecēs no 5. līdz 8. jūlijam.

 _fDeinats_Laima Vaikule

“Nekur nav tik labi kā mājās. Jūrmala ir labākā vieta, kur pavadīt vasaru. Te māju sajūtu man sniedz gan tuvinieki, gan dārzs. Kad uzplaukst manas sakuras, sēžam uz terases un dzeram sakē vai tēju. Un, protams, pastaigas ar suņiem. Liekas, ka izvedam suņus pastaigā, bet patiesībā viņi izved mūs. Tas ir tik forši,” iespaidos dalās Laima Vaikule.

Šī vasara māksliniecei būs īpaši interesanta, jo jau kādu laiku norit aktīvs darbs pie koncertu plānošanas – saziņas ar tā īpašajiem viesiem, repertuāra saskaņošanas, dziesmu aranžējumiem, tāpat tiek izstrādāta scenogrāfija un rīkoti mēģinājumi. Kā jau ierasts, katrā no uzstāšanās reizēm, Laima klausītājiem būs sarūpējusi ko īpašu – gan apburošu skatuves tēlu, gan jaunu skanējumu iemīļotākajām dziesmām.

Laima_Vaikule (Large)

Vaicāta par Jūrmalas Kūrorta svētku koncertā gaidāmajiem pārsteigumiem, Laima Vaikule saglabā intrigu: “Ik katra Raimonda Paula dziesma pati par sevi ir kā pārsteigums – tik lieliskas melodijas un vēl Guntara Rača vārdi. Izcils kopdarbs!” Tomēr vienu gan māksliniece atklāj –  koncertā kopā ar skatītājiem noteikti tiks dziedāta populārā Maestro dziesma “Teic, kur zeme tā”, kas ir neatņemama ik katra Laimas Vaikules koncerta sastāvdaļa. “Te ir mana Dzimtene – smilšainais krasts – šie vārdi ir kā himna mūsu zemei, tās dabas skaistumam. Tā man vienmēr saistās ar skaistiem vasaras vakariem un saulrietu Jūrmalā,” uz koncertu aicina Laima Vaikule.

LaimaVaikule I FotoDaceBluma

Estrādes dīva savus klausītājus Jūrmalas Kūrorta svētkos iepriecinās ar stundu garu programmu, kurā būs dzirdamas dziesmas gan latviešu, gan krievu valodā. Starp tām arī skaņdarbi no albuma  “Atkal mājās”, kā arī tik populārie hiti, “Vernisāža”, “Par pēdējo lapu”, “Ещё Не Вечер” un citi. Pēc Laimas Vaikules uzstāšanās svētku viesus priecēs grandioza uguņošana jūras krastā, ko paspilgtinās īpaši Jūrmalai radīta mūzika Kristaps Krievkalna aranžijā.

Tāpat 28. maijā Jūrmalas Kūrortu svētku laikā visas dienas garumā pilsētā notiks vērienīgas aktivitātes, piedāvājot plašu izklaides programmu gan pieaugušajiem, gan bērniem. Majoru pludmalē uz lielās skatuves kāps populāri mūziķi un grupas, bet Dzintaru piekrastē norisināsies ZZ Festivāls, kura ietvaros notiks sportiskas izklaides jauniešiem, kā arī koncerti un pasākumi bērniem. Savukārt Jomas ielā būs sarūpēti bagātīgi Jūrmalas restorānu garšu baudījumi un noritēs pašmāju labumu tirdziņš. Svētku laikā tūkstošiem jūrmalnieku dosies svētku gājienā, bet Horna dārzā uzstāsies dziesminieks Goran Gora un citi mūziķi.

Laimas Vaikules koncerts, tāpat kā visi Jūrmalas Kūrorta svētku pasākumi, apmeklējams bez ieejas maksas.

Atstāt komentāru

Esi pirmais, kas komentē!

avatar

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?