0000

Ņujorkas iedzīvotāja tiek apsūdzēta par sava puiša slepkavību, kuru viņa nošāva par tā pirmā aprīļa joku.

25 gadus vecais Rejs Džordans, kurš 3 gadus satikās ar 31 gadu veco Lisu Estevezu, viņu 1. aprīlī cietsirdīgi izjokoja: viņš nometās viņas priekšā ceļos un viņu bildināja. Bet, kad Lisa atvēra mazo kārbiņu, tad ieraudzīja tur nevis gredzenu, bet gan vārdus “April, april!”. Meitene uzreiz paķēra puiša pistoli, kas atradās blakus dīvānā un iešāva Rejam krūtīs, no kā puisis acumirklī nomira.

Policija atbrauca pēc tam, kad kaimiņi bija ziņojuši par šāvienu. “Mēs atbraucām uz nozieguma notikuma vietu un ieraudzījām Džordana kunga līķi, – komentē policijas oficieris Džeims Patersons.  – Viņam blakus gulēja gredzena kārbiņa ar apsveikumu 1. aprīlī, un es uzreiz sapratu, kas ir noticis”. 

Lisu atrada vannasistabā – viņa skatījās video youtube kanālā par to, kā tikt vaļā no līķa. Meitene laikam nebija dzirdējusi policiju ienākam mājā, jo viņai ausīs bija austiņas. Viņu arestēja: tagad viņai draud 40 gadi cietumā.

AVOTS

 
1 komentārs
  1. kundzite 4 gadi ago

    vírietis nebija pelníjis savienu krutis, bet kartigu pliki pa seju gan! nu nevar jokot ar un ap bildinájumu, jebkura sieviete par to sapno ka dazs labs par ferrari garaza.

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?