Attēls: Swedbank.lv ekrānšāviņš

No 17.maija Swedbank piedāvā klientiem jaunu internetbankas versiju, kas pielāgota ērtai lietošanai no dažādu ierīču ekrāniem – gan lieliem, gan maziem. Līdz ar to internetbanka būs īpaši ērta lietošanai arī mobilo tālruņu ekrānos, kurus lieto arvien vairāk klientu – jau tagad vairāk nekā 33%Swedbank internetbankas apmeklējumu ir no mobilajām ierīcēm.

Jaunā internetbankas versija izstrādāta gan privātpersonu, gan uzņēmumu internetbankām. Attēls tagad pielāgojas ikvienas ierīces ekrānam atkarībā no tā lieluma – gan tālruņiem, gan datoriem, gan planšetēm un citiem. Tagad ne tikai no datora ekrāniem, bet arī , piemēram, mobilajā vidē varēs ērti un pārskatāmi veikt ne vien dažādas ierastas ikdienas darbības, bet arī pasūtīt jaunu karti, noslēgt apdrošināšanas, aizdevuma u.c. līgumus. Arī lietošanai no lielajiem ekrāniem būs ērtāka navigācijas lietošanas pieredze, gan vēl pārskatāmāks tekstu izmērs.

 “Swedbank internetbanka sāka darboties jau pirms 20 gadiem – tālajā 1998.gadā, gadu gaitā tā tika nepārtraukti pilnveidota, papildinot gan pakalpojumu klāstu, gan dizainu un lietošanas pieredzi, lai atbilstu klientu paradumiem un tehnoloģiju attīstības tendencēm. Mūsdienās internetbanka jau ir pamata vietne, kur mūsu klienti iegādājas un lieto bankas pakalpojumus, un arvien biežāk tā tiek lietota no mobilajiem tālruņiem. Tāpēc arī internetbanka tagad ir īpaši pielāgota gan mobilajām ierīcēm, gan jebkuru citu ierīču lielumam,” saka Vadims Frolovs, Swedbank Klientu servisa pārvaldes vadītājs.

Jaunajā internetbankas dizainā ir arī jauns satura izkārtojums, kas pielāgots ekrāna izmēram uz klienta mobilā tālruņa, datora vai planšetes.  Vertikālā izvēlne datora ekrānā tiek aizvietota ar horizontālo – līdz ar to arī datora ekrānā visas galvenās sadaļas atradīsies lapas augšā un nebūs nepieciešamības “bīdīt” ekrāna attēlu, lai atrastu vajadzīgo. Par visiem jaunumiem dizainā un izkārtojumā klientiem pieejams ērts apkopojums Swedbank internetbankā.

Papildus jaunajai internetbankas versijai, kas ir tagad vēl ērtāk lietojama mobilajos tālruņos, viedtālruņu īpašniekiem ir arī Swedbank mobilā lietotne, kur ir dažādas papildus īpaši ērti izmantojamas funkcijas ikdienas lietošanai no telefona. Jau tuvākajā laikā klientiem visā Baltijā piedāvāsim iesaistīties jaunas mobilās lietotnes versijas izstrādē, kā pirmo jaunumu ieviešot mobilos bezkontakta maksājumus.

 

Autors: Swedbank 17.05.2018

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?