10 C
Rīga
svētdien, oktobris 2, 2022

Kanje Vests iedragājis Kimas Kardašjanas bijušā drauga veselības stāvokli!

Dieviete.lv
 

Pēc tam, kad Kima Kardašjana uzsāka attiecības ar Pītu Deividsonu, viņš saņēma publiskus apvainojumus no Kardašjanas bijušā vīra un bērnu tēva Kanje Vesta. 

Pagājušā gada sākumā Kima iesniedza šķiršanās prasību un bija gatava veidot jaunu dzīvi. Viņas un repera Kanje Vesta laulība ilga 6 gadus. Pārim ir četri kopīgi bērni.

Pērnā gada nogalē Kima piedalījās raidījumā “Saturday Night Live” un uzsāka romantiskas attiecības ar komiķi Pītu Deividsonu. Kanje par šīm attiecībām nebija sajūsmā, jo uzskatīja, ka viņa un Kimas laulību vēl ir iespējams glābt! Reperis nepārtraukti uzbrucis Pītam un komiķim nācies apmeklēt traumu terapiju… 

Video

Kanje regulāri savos sociālajos tīklos ievietojis aizvainojošus komentārus par Pītu, tāpat komiķis saņēmis nāves draudus no repera atbalstītājiem. 

“Visa šī uzmanība un negācijas no Kanje un viņa atbalstītājiem ir kaitējušas Pītam, un viņš meklē palīdzību,” atklāj pietuvināts avots.

Tagad tapis zināms, ka Pīta un Kimas attiecības ir izjukušas, bet komiķis uzver, ka nenožēlo kopā pavadīto laiku un saņēmis lielu atbalstu no Kimas. Pāris bija kopā 9 mēnešus un savas attiecības izbeidza augusta sākumā.

“Turpmāk viņš vēlas koncentrēties uz savu karjeru,” komentē avots.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here