10 C
Rīga
svētdien, oktobris 2, 2022

Megana Mārkla kļuvusi par jauna skandāla upuri! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Par jaunu interneta hitu kļuvusi jauna grāmata par Saseksas hercogieni. Grāmatu sarakstījis britu rakstnieks Toms Baueras. Biogrāfijas rakstīšanas ģēnijs pavadījis veselu gadu, lai sarakstītu šo skandalozo grāmatu. Rakstnieks intervējis vairākus cilvēkus, kuri jebkad ir strādājuši vai bijuši saistīti ar Meganu!

Grāmatā uzmirdzējis kāds interesants fakts! Zināms, ka karaliskās ģimenes locekļi bieži saņem dāvanas no dažādiem ietekmīgiem cilvēkiem. Izrādās, ka 2018. gadā Megana Mārkla, topošā Saseksas hercogiene, saņēma kāzu dāvanu no Saūda Arābijas prinča Mohammeda Ali Solomona. Arābijas princis Meganai uzdāvinājis dārgakmeņu auskarus, kuru vērtība ir – 592 159,81 eiro.

Fakts, ka šāda dāvana tikusi saņemta ir ilgi slēpts. Pils un karalienes biroja darbinieki Meganai lika saprast, ka šādas dāvanas ir jāiegrāmato, bet vai tas tika ņemts vērā?

Video

Interesanti, ka hercogiene paturējusi auskarus sev. Megana ir vēlējusies sākt veidot savu juvelierizstrādājumu kolekciju. Megana ar šiem auskariem parādījusies Austrālijā un prinča Čārlza dzimšanas dienā.

Šāda Meganas rīcība pilī bija pilnīgi nesaprotama. Mediji šādu hercogienes rīcību uztvēra ļoti negatīvi! Vēlāk kļuva zināms, ka nogalināts žurnālists Džamala Hašogi, it kā pēc Saūda Arābijas kroņprinča akcepta, ziņo Dailymail.co.uk. Megana tika “netieši” apsūdzēta šāda asiņainā režīma atbalstīšanā. Biedējoši, bet Meganas auskarus sāka saukt par – asinsnaudas dāvanu. 

Žurnālists nomira 2. oktobrī, bet Meganas iznāciens auskaros Fidži bijis 23. oktobrī. 10. oktobrī tika saņemti pirmie ziņojumi no ASV izlūkdienesta, kas laliecina, ka auskaru dāvinātājs ir pasūtījis žurnālista slepkavību.

Jaunās grāmatas autors uzver, ka Meganas iedomība bijusi stiprāka par veselo saprātu, jo viņa šos auskarus izvēlējusies nēsāt. Zināms, ka Kembridžas hercogienei (Keitai Midltonei) ir pieejami Elizabetes II retākie dārgumi, starp kuriem ir vēsturiski leģendāri priekšmeti, bet Meganai šādu privilēģiju nav bijis un tas viņu ļoti sāpinājis. Meganai arī nācies zaudēt Saūda Arābijas dāvātos briljantus. 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here