12 C
Rīga
trešdien, maijs 18, 2022

Karaliskā gvarde pārsoļo pāri zēnam (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Pavisam nesen plašu ievērību guvis kāds “TikTok” video, kurā redzams, kā Karaliskā gvarde apgāž un pārsoļo pāri zēnam, veicot dienesta pienākumus.

Videoklipā redzami divi Karaliskās gvardes sargi, kuri soļo cauri tūristu pūlim Londonā. Tuvojoties cilvēku pūlim viņi, viņi nokliedz “Dot ceļu!”, bet saucienu nesadzird kāds zēns, kuru viens no sargiem apgāž un pārsoļo viņam pāri. Zēns visai ātri piecēlies kājās, bet redzams, ka apkārtējie cilvēki ir šokā par šādu pavērsienu.

Sociālajos tīklos cilvēki dalās ar savu viedokli par šo notikumu. Lielākā daļa uzskata, ka šāda rīcība nav bijusi pareiza, netrūkst arī komentētāji, kuri uzskata, ka sargs rīkojies saskaņā ar saviem darba pienākumiem, kurus visiem nav lemts saprast.

“Šie klauni… Man ir apnikusi karaliskā ģimene,” rakstīja viens “TikTok” lietotājs, kamēr kāds cits norādīja, ka “cilvēki nesaprot, ka sargi tur neatrodas, lai izklaidētu tūristus, viņi tur atrodas, lai sargātu karalieni.”

Reaģējot uz publicēto video, armijas pārstāvis norādījis, ka viņi ir informēti par incidentu, un tajā iesaistītais sargs pēc atgadījuma bija devies pārliecināties, ka ar zēnu viss ir kārtībā.

Video publicējuši kādi tūristi, kuri Anglijā viesojušies pirmoreiz.

VIDEO

 

2 KOMENTĀRI

  1. Nu protams kas gan ir mazais vienkarsais cilvecins karaliskas gvardes prieksa.puteklis….un paslaik visa pasaule ir parversta par cilvekiem putekliem..bez vertibas..kurus var samit kapjot pari vinu gribai tiesibam bez emociham ..darot ar tiem ko velas kad zud cilveciba.tad zudis pasaule gan fiziski gan garigi

  2. Ja tā labi pavēro, tad tas mazais zēns nemaz nav tik mazs un ir visai nekaunīgs arīdzan, iespējams pat pats skrien virsū un provocē.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here