1.Izvairieties no olīvu, netīri zaļiem un zemes toņiem, kuri atspoguļojas uz sejas un piešķir tai neveselīgu bālumu.

2. Daudzu sieviešu pieķeršanās grezniem audumiem, tādiem kā samts, atlass, mežģīnes, it īpaši dienas laikā darbojas pret viņām.

3. Lai neizskatītos vecāka par saviem gadiem, izmantojiet jebkurus gaišos vai rozā – persiku toņus – tie lieliski atsvaidzina sejas krāsu.

4. Soma un bižutērija vienā tonī ar kurpēm, mūsdienās vairs nav aktuāli un automātiski padara tevi par pāris gadiem vecāku.

5. Kas attiecas uz melno krāsu, tad domas, ka krāsa liek izskatīties vecākai, ir strīdīgas. Jo nav nekā vilinošāka, elegantāka, greznāka, par sievieti ģērbušos melnā. Jebkurā gadījumā sejas krāsu var atsvaidzināt ar lakata vai blūzes palīdzību.

6. Forma. Izvairieties no bezformīga apģērba un apģērba, kurš noslēpj figūras kontūras. Tādi modeļi der modelēm ar parametriem 90 – 60 – 90.

7. Uzmanieties no spilgtām neona krāsām, kuras bija populāras 80.gados. Dodiet priekšroku izteiksmīgiem, sulīgiem toņiem.

8. Visiem ir zināms, ka tumšās krāsas padara mūs vecākas un otrādi, gaišās – jaunākas.

9. Tas pats ir attiecināms uz briljantiem un vēl sliktāk uz pieejamajiem analogiem: rotām no stikla. Vēlēšanās izskatīties skaistai var padarīt jūs smieklīgu, bet ne pievilcīgu. Vienkāršība – šajā gadījumā ir labākais draugs.

10. Apģērbs, kurš vairs nav modē. Nav nekā briesmīgāka, ja sieviete velk sev līdzi savas jaunības tēlu – spilgtu 80. gadu meikapu, platos 90. gadu plecus u. t. t. Nav obligāti ievērot visas pēdējās modes tendences, galvenais saprast kopējo tendenci – svārku garumu, siluetu, krāsu gammu, tā lai varētu būt modernai un izskatīties mūsdienīgi.

11. Pēc iespējas izvairieties no tādiem apģērba komplektiem: svārki + žakete, bikses + žakete, it īpaši, ja apģērba augšdaļai un apakšdaļai ir vienāds raksts. Uz darbu tā iet ir pieļaujams, bet doties pastaigā vai uz kafejnīcu – nav ieteicams.

12. Centieties vienmēr izcelt jostas vietu, ja esat uzvilkuši kleitu, vienalga ar šauru jostiņu vai platu jostu.

13. Intensīvs meikaps, sarežģīts matu sakārtojums un nedabīgs matu tonis – labam izskatam nav draugi.

14. Maldīgs pieņēmums, ka spilgtas krāsas un izsmalcināta frizūra padara jūs neatvairāmāku. Veselīgi, spīdīgi mati, delikāts meikaps, kurš izceļ jūsu seju – tas ir tas, kas izdaiļos jebkuru sievieti, it īpaši tādu, kura ir pārkāpusi noteiktu gadu slieksni.

15. Apģērbs, kurš neatbilst vecumam un statusam. Neformāls apģērbs, mežģīnes un volāni, 20 – 30 gadu stiliņš ne jau visiem piestāv un liek apkārtējiem uztvert jūs neadekvāti.

16. Centieties ar savu ārējo izskatu atbilst tai sociālajai grupai, pie kuras jūs piederat vai gribētu piederēt. Prestižas augstskolas pasniedzējai vajadzētu izvēlēties ieturētu intelektuālu eleganci, bet kino vai teātra aktrisei – bohēmas.

17. Izvēlaties atklātus, seksuālus apavus ar augstu papēdi. Labas kurpes jebkuru sievieti padarīs neatvairāmu un pievilcīgu. Un otrādi, rupji, smagi zābaki pievilcību vairos tikai pusaudzim.

18. No visiem pieejamajiem stiliem uzsvaru lieciet uz klasisko, kuram ir viegli pieskāries šiks. Izvairieties no jebkurām galējībām, sākot ar koķetīgi – romantisko beidzot ar šokējošo avangarda stilu. Dabīgs un harmonisks izskats piestāv lielākajam vairumam daiļā dzimuma pārstāvēm. Pamēģiniet atrast savu stilu, kurš uzsver jūsu priekšrocības un noslēpj jūsu trūkumus – nekas sievieti nepadara tik skaistu, kā viņas individualitāte.

19. Izvēlieties pareizo garumu. Lielākajam vairumam sieviešu piestāv svārki, kuri sniedzas mazliet pāri ceļgalam un padara jebkuru kāju slaidāku un figūru elegantāku. Slaidāku padara arī taisnas, garas bikses, kuras nosedz papēdi, džemperi ar V – veida kakla izgriezumu, apģērba augša un apakša vienā krāsā.

Autors: Dieviete.lv

 
1 komentārs
  1. Anonīms 1 gads ago

    Ļoti šablonisks piedāvājums.

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?