2 C
Rīga
pirmdien, janvāris 17, 2022

Kādus svārkus vislabāk izvēlēties?

 
 

Pic.Kolaz

Lai izskatītos pēc iespējas pievilcīgāk, ir jāmāk piemeklēt svārkus pēc figūras tipa. Stilistu ieteikumi palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli.

♦Ja gurni un krūtis pēc apjoma ir apmēram vienādi, bet viduklis ir šaurs, tad pamatuzdevums ir izdevīgi akcentēt skaistu vidukli.

♦Meitenēm ar īsu augumu rekomendē piemērīt mini svārkus ar mežģīņu apdari. Slaidumu un garāku augumu piedos augstpapēžu kurpes.

♦Vidējā auguma dāmām svārkus var nēsāt uz gurniem. Šāds modelis izcels vidukli un līdzsvaros figūru. Tērpu papildiniet ar pilnpapēžu kurpēm. Ja jūs kautrējaties no ļoti gara auguma, tad velciet garas kleitas ar horizontāliem ieliktņiem sānos un atsakieties no augstpapēžu kurpēm.

♦Ja gurni ir plati, bet pleci un viduklis – šauri, tad jums ir nepieciešams vizuāli izstiept siluetu, akcentējot kājas. Novērst šo nepilnību palīdzēs taisni svārki garumā zem ceļa. Lai izskatītos slaidāka, valkājiet kurpes uz papēža. Vizuāli sašaurināt gurnus palīdzēs spilgts modelis ar ziedu rakstu, kas kalpos kā uzmanību novērsošs elements. Piemēriet svārkus ar ielocēm sānos, tās paslēps nepilnības.

♦Meitenēm ar vienādiem vidukļa, gurnu un krūšu apjomiem rekomendē akcentēt kājas un gurnus. Palīgā nāks svārki ar dziļām krokām priekšpusē. Derēs jebkuras kurpes, tik tām ir jāpiestāv pēc stila un krāsas. Pievērsiet uzmanību svītrainiem svārkiem, tie koriģēs jūsu figūru, piedodot tai sievišķību. Modelis ar ziedu rakstu gurnus padarīs vizuāli platākus, pievēršot uzmanību jūsu slaidām kājām.

♦Ja kājas ir garas un viduklis ir vāji izteikts, tad mēģiniet to modelēt. Izveidot skaistu siluetu palīdzēs zīmuļsvārki, kurus var vilkt gan ar sandalēm, gan ar augstpapēžu kurpēm.

♦Pamēģiniet iegūt papildu apjomu gurniem, lai panāktu sievišķīgāku siluetu. Tikt galā ar šo uzdevumu palīdzēs tulpjveida svārki. Esiet skaistas un atcerieties: jebkuras nepilnības ir iespējams viegli novērst ar pareizi piemeklētu apģērbu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here