Bodybuilding. Strong man and a woman posing on a black background

Daudzi vīrieši uzskata, ka izveidot reljefainu ķermeni praktiski nav iespējams, tas ir maldīgs uzskats. Jāsaprot, ka ne visām jaunkundzēm patīk profesionāla bodibildera augums. Viņas dod priekšroku vīriešiem ar spēcīgiem augumiem.

Jebkurš cilvēks var panākt tādu ķermeņi ar vieglu un pieejamu vingrinājumu palīdzību. Nav obligāti apmaksāt personīgā trenera pakalpojumus un abonementu dārgā sporta zālē. Labāk šo naudu iztērēt sieviešu savaldzināšanai.

Vingrinājumi.

– Obligāti vajag trenēt savu presi, to var izdarīt mājās nepielietojot nekādas speciālās ierīces. Dāmas reljefainu vēderu uzskata par seksuālu un pievilcīgu.
– Spēka un aerobās nodarbības ar mazām hantelēm var veikt parastajā sporta zālē vai mājās, stadionā, kurš ir māju pagalmos. Reljefainam torsam pietiek ar līdzteku, zviedru sienas, vingrošanas stieņa izmantošanu.
– Vēlams nodarboties ar ātru staigāšanu vai skriešanu, it īpaši, ja blakus mājai atrodas stadions. Tādā veidā jūs paātrināsiet metabolisma procesus un ātrāk sadedzināsiet liekās kalorijas. Vēl attīstīsies apakšstilba muskuļi, kas kopā ar attīstīto ķermeņa augšdaļu izskatīsies harmoniski.
– Atcerieties par aktīvajām spēlēm: basketbolu, volejbolu, futbolu. Gūstiet no tā milzu baudu.

Sekošana dotajiem norādījumiem palīdzēs jums vienmēr būt spēcīgam ar reljefainiem muskuļiem.

 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?