12.1 C
Rīga
trešdien, augusts 4, 2021

Skvirta tehniskais izpildījums – masāža 18+

 

plunkskis

Sagatavošanas darbi ir pabeigti. Relaksējoša mūzika, romantiska gaisotne, mierīgs apgaismojums. Iesildām rokas ar eļļu. Uzvelkam  ērtu apģērbu, lai jums būtu vieglāk veikt masāžu.

Tā tad partnere tiek noguldīta uz vēdera. Un , sākam masēt sākot no kakla zonas uz leju. Sākumā kreiso ķermeņa pusi. Līdz muguras lejas daļai. Vismaz 15 – 20 min. Tad to pašu veicam ar labo ķermeņa pusi. Tad atsevišķi tiek masēts partneres dibens. Laika ziņā apmēram minūtes desmit. Atsevišķi tiek izmasētas kājas. Tad apgriežam partneri uz muguras. Masējam kakla daļu , krūtis līdz vēdera lejas daļai. Atkal minūtes divdesmit. No sākuma kreiso pusi, tad pārējam uz labo pusi. Tad masējam sievietes starpeni. Vismaz 10 min. Sievietei ir jābūt pietiekoši atbrīvotai. Viss ir jūsu rokās. Tad lēnām ar vidējo pirkstu ( jo tas ir visgarākais) ieejam partneres vagīnā. Izdarot apļveida kustības ar pašu pirksta spilventiņu stimulējam sievietes G punktu. Šī masāža tiek veikta  tikai ar roku un pirkstu palīdzību. Īstu meistarību var sasniegt trenējoties. Kopējais skvirta masāžas ilgums var sasniegt divas stundas. Un šādi atbrīvojot partneri skvirta orgasmu var sasniegt jebkura sieviete. Parasti sievietes sūdzas jo partneris neveic pietiekoši ilgu priekšspēli. Ir dažādi iemesli. Viens no viņiem ir slinkums. Cerams, ka būsiet pietiekoši uzņēmīgi un jums viss izdosies.

 

Avots: baltengelis.lv

 

2 KOMENTĀRI

  1. Pilnīgas muļķības. Gan par tik ilgu masāžu, gan par pirksta kustībām! Pietiek ar glāstiem, skūpstiem, kunilingu un tad – vidējais pirksts (kas ir visgarākais, nevis rādītājpirksts) veic kustības vagīnā, it kā gribētu pieskarties vēderam no iekšpuses. Tad ir gan G sasniegts punkts, un, to ilgstoši kairinot, arī skvirts…

  2. Mazliet sajaukts gan . Tehnikā aprakstīta masāža domāta vispār bloku noņemšanai un nav skvirta tehnikas priekšspēle. Viņa palīdz atbrīvot sievietes ķermeni no blokiem kurus rada stress.
    Vispār Sieviete Z diezgan precīzi aprakstīja pašu tehniku , bet ļoti jau vienkāŗšoti. Tā drīzāk sanāks skvirts , nevis skvirta orgasms.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!