10 C
Rīga
svētdien, oktobris 2, 2022

Pieci grima triki, kas mainīs visus tavus kosmētikas lietošanas paradumus

 

1.Vizuāla acu plakstiņu piepacelšana

2.Perfekts tonālā krēma klājums

Vispirms izmanto praimeri, lai notušētu taukainākās sejas ādas daļas. Tad ar sūklīša palīdzību uzklāj nelielu daudzumu tonālā krēma (fokusējoties uz T-zonu). Tad izmanto konsīleri, lai noslēptu apsārtumus un nedaudz pūderi, lai klājums turētos visas dienas garumā.

3.Liec savām lūpām izskatīties pilnīgākām

Izvēlies lūpu zīmuli, kura tonis ir pēc iespējas tuvāks tavam dabīgajam lūpu tonim. Tad tu vari vilkt kontūru mazliet ārpus savām dabīgajām lūpām, tādējādi padarot tās „pufīgākas”. Neaizmirsti sapludināt, lai izskatās dabīgi!

Tad ņem talkā mazliet tumšāku kontūrzīmuli un iekrāso ārējos lūpu kaktiņus.

Tad ņem talkā izgaismotāju un uzklāj to lūpu centrā. Un tad atkal visu sapludini, lai skats ir pēc iespējas dabīgāks.

4.Liec savām acīm izskatīties lielākām

5.Garākām skropstām

Uzklāj tumšu kontūrzīmuli zem ūdens līnijas acs apakšā un uz augšējā plakstiņa. Fokusējies uz ārējiem kaktiņiem.

Tad ņem skropstu tušu un izķemmē savas skropstu saknes (tai pat laikā kustinot birstīti pa labi un kreisi, lai atdalītu skropstas). Otrajā piegājienā fokusējies uz pārējo skropstu daļu, un trešajā klājumā nokrāso pašus skropstu galiņus. Lai izvairītos no kamoliņiem, izmanto skropstu birstīti.

 

Avots: Brightside.me

 

2 KOMENTĀRI

  1. Choose a lip pencil that is as close to your natural lip color as possible. Then you can line a little bit outside of your natural lips, which will make them appear more “puffy”. Don’t forget to blend for a natural look!

  2. If you want to look natural, use a lip pencil that closely matches your lip color. Then, to make your lips look fuller, line just beyond their natural borders. If you want your makeup to look natural, don’t forget to blend! mario games

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here