2 C
Rīga
svētdien, janvāris 16, 2022

Kā pareizi turēt naudu makā, lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli

 

Daudzi cilvēki domā, kā pareizi uzglabāt naudu savā makā nav grūti, tomēr pie tā vajadzētu piedomāt. Eksperti iesaka pievērst īpašu uzmanību naudas novietojumam maciņā. Astrologi izskata, ka tas palīdzēs jums nostabilizēt finansiālo stāvokli.

Kā pareizi uzglabāt naudu maciņā

Dabā ir daudz zīmju un māņticību. Tie palīdz cilvēkam atbrīvoties no dzīves neveiksmēm un problēmām. Ticēt šīm zīmēm vai nē, ir katra paša ziņā. Astrologi uzskata, ka, pareizi rīkojoties ar naudu, tā tikai vairosies. Ir noteikumi, kā bagātību piesaistīt savam maciņam. Noteikti pievērsiet uzmanību pašai naudai. Jūsu makā nauda nedrīkst būt saburzīta vai netīra. Cilvēkam ir jāciena nauda. Ja cilvēks ir saņēmis algu, ieteicams to neiztērēt pašā pirmajā dienā, bet, gluži pretēji, atstāt lielāko banknoti makā. Tas visu mēnesi darbosies kā magnēts.

Citas māņticības

Pievērsiet īpašu uzmanību pašam makam. Makam nevajadzētu būt netīram, nobružātam. Ja tas ir saplēsts, jums tas jāizmet un jāpērk jauns. Arī krāsa ietekmē bagātību un labklājību. Ir vērts pievērst uzmanību sarkanai krāsai. Labi piemērots dažāda vecuma sievietēm. Piesaista finansiālu labklājību un veiksmi.

Sudraba un zelta krāsa

Šīs krāsas maki vairākas reizes spēj palielināt ienākumus. Atbrīvosieties no naudas problēmām. Šādi maki spēj pozitīvi ietekmēt cilvēka noskaņojumu un stāvokli.

Melnas krāsas maks

Labi piemērots vīriešiem, ieteicams pievērst uzmanību arī citiem tumšiem krāsu toņiem. Šādi maki piesaista labklājību un pozitīvi ietekmē karjeras izaugsmi.

Kas vēl būtu jāņem vērā?

Nav ieteicams makā nēsāt tuvinieku fotogrāfijas, mazas ikonas, kā arī saplēstus čekus, dažādas kvītis no veikaliem, vizītkartes. Ja tev ir daudz čeku un vizītkartes, tad ir vērts nopirkt speciālu maku šādām kartēm un tajā ievietot čekus un citas vērtīgas lietas. Tas ne tikai palīdzēs piesaistīt finansiālu veiksmi cilvēkam, bet arī ietaupīs jūsu naudas makā vietu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here