4 C
Rīga
ceturtdien, aprīlis 15, 2021

Zelts – kas un kā to drīkst nēsāt

17/03/2021
 

Zelts, un zelta rotaslietas ar cilvēku kļūst par vienotu veselumu, pilnībā absorbē cilvēka enerģiju un tā būtību. Stāsta, ka rotaslietas glabā visas atmiņas par tā nēsātāju. Tāpēc nav ieteicams valkāt kāda cita zelta rotaslietas.

Kā attīrīt zeltu

Tikai kausējot var iegūt enerģētiski “tīru” zeltu. Sāls un ūdens var notīrīt zeltu – ielieciet rotas uz dienu sālsūdenī. Tīrs, auksts, tekošs ūdens labi attīra zeltu un sudrabu. Labam cilvēkam zelts nes labestību, siltumu, aizsardzību un enerģiju. Alkatīgs un skaudīgs cilvēks – nes sevī nepatikšanas un problēmas dzīvē.

Kam nevajag nēsāt zeltu

Jauniešiem neiesaka valkāt zelta rotaslietas, jo viņiem joprojām ir grūti pārvaldīt savu enerģiju – labāk valkāt sudrabu. Zelta enerģija ir daudz spēcīgāka par sudrabu, tādēļ zelta rotaslietas iesaka nēsāt gados cilvēkiem. Zelta gredzens uz rādītājpirksta nesīs veiksmi un lielu pārliecību.

Un zelta rotaslietas uz mazā pirksta palīdzēs nodibināt saziņu ar cilvēkiem. Zelta aproces nēsāšana uz plaukstas locītavas uzlabo ķermeņa reproduktīvo funkciju, bet virs elkoņa – sirds un asinsvadu sistēmu. Visām zodiaka zīmēm ir noderīgi valkāt zeltu, zelta kulonus ar jūsu zīmes simbolu.

Tomēr Strēlniekiem, Mežāžiem, Ūdensvīriem un Dvīņiem iesakām periodiski valkāt zeltu – atbilstoši savai pašsajūtai un vēlmei. Bet Vēžiem, Skorpioniem un Zivīm piemērotāks ir baltais zelts vai zelta sakausējumi ar sudrabu un platīnu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!