Ikgadējais Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens norisināsies šī gada 9. decembrī Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā, Rīgā. Tradicionāli Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiena ietvaros tiks vākti līdzekļi cēlam mērķim – šogad saziedotie naudas līdzekļi tiks novirzīti bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai. Labdarības akcijā ir aicināts piedalīties ikviens interesents – gan individuāli, gan kopā ar ģimeni, draugiem vai darba kolektīvu!

Tradicionālais Ziemassvētku vecīšu skrējiens pašā Vecrīgas sirdī norisināsies jau vienpadsmito reizi. Ik gadu tas pulcē vairākus tūkstošus dalībnieku, kas, tērpušies Ziemassvētku vecīšu tērpos, veic noteiktu distanci 1,7 km garumā pa Vecrīgas ielām. Desmit gadu laikā Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienā piedalījušies vairāk nekā 6600 dalībnieku, kopumā saziedojot vairāk nekā 115 000 eiro tādiem labdarības projektiem kā enterālo maisījumu iegāde smagi slimu bērnu dzīvības uzturēšanai, reitterapijas nodarbībām, bāreņu patvēruma nama atbalstam, mobilajam bērnu veselības centram un smagi slimu bērniņu māmiņu atbalstam.

Galerija

Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad piedalīšanās Ziemassvētku vecīšu skrējienā notiek par simboliskiem ziedojumiem. Labdarības skrējienā saziedotie naudas līdzekļi sadarbībā ar labdarības organizāciju Ziedot.lv tiks novirzīti bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijas nodarbībām ar speciālu gaitas robotu GEO System.

Pasākuma organizatori ir Rīgas Starptautiskais Rotari klubs un apdrošināšanas sabiedrība ERGO.

Katram Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiena dalībniekam no pasākuma organizatoriem būs sarūpēts Ziemassvētku vecīša tērps, kā arī pēc skrējiena ikviens dalībnieks saņems medaļu un kopīgi jautrā svētku noskaņā varēs baudīt siltu zāļu tēju.

Pieteikties labdarības skrējienam, veicot ziedojumu, iespējams vietnē www.ekase.lv. Individuālajiem dalībniekiem ziedojums ir 15 eiro, ģimenēm (diviem pieaugušajiem un diviem bērniem) – 30 eiro. Pieteikties labdarības skrējienam var arī grupas, sākot no 20 cilvēkiem, veicot grupas ziedojumu. Plašāka informācija pieejama vietnē www.ekase.lv.

Svētdien Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā plkst. 16.30 uzstāsies grupa “Rahu the Fool”, bet īsi pirms tam plkst. 14.00 būs klausāms jauktais koris “Dzīne”, un plkst. 15.00 grupa “Bad Santa”.

Pasākumu kalendāru skati šeit: https://vzt.lv/calendar/12/2018

Brīvdienās un svētku dienās tirdziņā varēs apciemot Ziemassvētku vecīti un satikt rūķus, kā arī doties izjādēs ar ponijiem. Visu tirdziņa laiku darbosies bērnu karuselis un aplokā dzīvos aitiņas un truši. Ikvienam būs iespēja iemēģināt roku piparkūku cepšanā un citās meistarklasēs.

Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa jaunumi mājas lapā: www.vzt.lv

kā arī sociālajos tīklos:   www.facebook.com/RigaChristmasMarket

www.instagram.com/ziemassvetku_tirdzins

Šogad Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiena mērķi sasniegt palīdzēs pasākuma lieldraugi: SIA “Nord-Exim, SIA “Robert Bosch” un SIA “Baltic Candles Ltd”, kā arī uzticamie partneri un citi atbalstītāji: reklāmas aģentūra SIA “Mēmais”, sabiedrisko attiecību aģentūra “MRS grupa”, labdarības organizācija Ziedot.lv, portāls Ekase.lv, portāls LiveRiga.lv, SIA “Splashing Prezentreklāma”, SIA “Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš”, SIA “L-Ekspresis”, SIA “Pindstrup Latvia”,  SIA “Linstow Center Management”, Radisson Blu Daugava Hotel, Tallink Hotel Riga, Latvijas Futbola federācija.

 

Vecrīgas Ziemassvetku tirdziņa darba laiks:

Darba dienās:  10.00–20.00

Piektdienās un sestdienās: 10.00–22.00

Svētdienās: 10.00–20.00

24. decembrī: 10.00–20.00

Jaungada naktī:  10.00–2.30

 

Autors: Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš izpilddirektore

 

 

 

 

 

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?