15.8 C
Rīga
piektdien, oktobris 7, 2022

Ikgadējie svētki “Šerloka Holmsa dzimšanas diena” 2019.gadā notiks vasarā

 

Svētku “Šerloka Holmsa dzimšanas diena” organizatori informē, ka 2019.gadā vispopulārākajam detektīvam, misteram Šerlokam Holmsam veltīti svētki notiks vasarā. Jau ir ieplānoti vairāki Holmsa tematikai veltīti pasākumi Rīgā un Jūrmalā. Plašāka informācija būs zināma jau tuvākajā laikā.

“Esam paņēmuši nelielu pauzi. Ir ļoti sarežģīti un neiedomājami atbildīgi katru gadu veidot pilnvērtīgus svētkus pilsētas līmenī ar daudzām norises vietām un neskaitāmiem dalībniekiem. Turklāt, ilgus gadus gatavojot svētkus ziemā, ir radušās daudzas interesantas idejas vasarai, kuras mēs vēlētos īstenot. Tādēļ svētku organizācijas komiteja nolēma, ka vienu gadu mūsu pasākums notiks vasarā, vienu gadu – ziemā, tā mainot sezonas, tematiku un mērķus,” stāsta projekta “Šerloka Holmsa dzimšanas diena” līdzorganizatore, mārketinga aģentūras PR LĪNIJA līdzīpašniece Vladislava Galkina.

Galerija

 

Šerloka Holmsa dzimšanas dienas svinības Rīgā notika katru gadu no 2012. līdz 2018.gadam, pulcējot pilsētas centrā tūkstošiem slavenā detektīva cienītājus no Latvijas un citām valstīm. Katru gadu svētku laikā notika tradicionālie pasākumi – krāšņs kostīmtēlu gājiens, ekskursijas pa Igora Masļeņņikova filmas uzņemšanas vietām, retro fotosalons, kā arī unikāli pasākumi, kuri tika sagatavoti svinībām konkrētajā gadā – mēmās filmas par Šerloku Holmsu seanss kopā ar džeza duetu, Šerloka Holmsa muzejs, kurā bija apvienotas varoņa istabas visslavenākajos ekranizējumos, kur detektīvu atveidoja Benedikts Kamberbačs un Vasilijs Ļivanovs, vēl daudzas citas interesantas idejas. Šerloka Holmsa dzimšanas diena ir svētki, kas kļuva par Latvijas galvaspilsētas vizītkarti, piesaistot mūsu pilsētai neskaitāmus tūristus no dažādām valstīm. Turpinājums sekos!

 Projekta jaunumiem var sekot šeit: https://www.facebook.com/SherlockHolmesBirthdayRiga/

Autors:  PR Linija

16.12.2018.

 

 

 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here