14 C
Rīga
trešdien, jūnijs 16, 2021

Princis Viljams un Keita Midltone meklē darbinieku!

Dieviete.lv
 

Ik pa laikam britu karaliskā ģimene meklē jaunus darbiniekus, reizēm arī tos atlaiž vai tie aiziet no darba dažādu nesaskaņu dēļ, īpaši populāri tas bija laikā, kad Meganai Mārklai bija nepieciešama asistente, nemaz nerunājot par auklītēm mazajam dēlēnam Ārčijam.

Nav tā, ka piedāvātās vakances ir tikai izredzētajiem, bet prasības ir visai augtas, tādēļ daudzi gluži vienkārši tām neatbilst. Piemēram, Kembridžas hercogi izsludinājuši oficiālu konkursu vakancei – mājkalpotāja, kas palīdzēs ar darbiem princim Viljamam un Keitai Midltonei Kensingtonas pils rezidencē. Iespējams, ka šī vakance radusies tādēļ, ka Covid-19 ierobežojumu dēļ bērniem jādzīvo mājās, tādēļ nepieciešama papildus palīdzība.

Darba sludinājumā teikts, ka kandidātam ir jābūt apveltītam ar spēju pielāgoties situācijām, jāizrāda maksimālu iniciatīvu uzņemties atbildīgu, jābūt labam kontaktam ar bērniem. Šim cilvēkam būs bieži jāceļo un jāpielāgojas elastīgam darba grafikam. Akcentēta arī kāda būtiska prasība pret topošo Kensingtonas pils darbinieku – jāsaglabā konfidencialitāte, nekādā gadījumā nav atļauts izpaltīt baumas vai noklausīties sarunas, augstākā prasība – lojalitāte!

“Ja jums šķiet, ka jūs atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumus līdz 7.novembrim,” – teikts Kensingtonas pils sludinājumu vietnē.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!