Foto: Kristaps Bardziņš

Trešdienas, 29. marta, priekšpusdiena galvaspilsētā tika aizvadīta Francijā radītā ādas kopšanas zīmola Vichynoskaņās, kad Rīgas pilsētas Ziemeļu dzimtsarakstu nodaļas Ziemas dārzā norisinājās jaunā Slow Age sejas fluīda prezentācija. Aizraujošo pasākumu kuplā skaitā apmeklēja ne vien vadošie skaistumkopšanas mediju pārstāvji un blogeri, bet arī zīmola klienti un ilggadējie sadarbības partneri.

Eksotiskām palmām ieskautās prezentācijas ievaddaļā klātesošos sveica zīmola Vichy vadītāja Baltijas valstīs Marija Žuka, dodot vārdu dermatoloģei Annai Bērziņai, kura sniedza izglītojošu lekciju par ārējās vides faktoru spēcīgo ietekmi uz sejas ādu. Savukārt turpinājumā Vichy komanda atklāja recepti, kā pret to laikus cīnīties – proti, inovatīvo pretnovecošanās sejas fluīdu Slow Age ar ādas kvalitāti uzlabojošām īpašībām, saistot tās arslow life jeb nesteidzīgās dzīves konceptu, kas mūsdienu straujajā ikdienā gūst aizvien lielāku popularitāti.

“Vichy Laboratorijas radīja Slow Age fluīdu ar inovatīvu formulu, kas spēj kompensēt to kaitējumu, ko ikdiena nodara mūsu ādai, pateicoties spēcīgajām dabīgajām aktīvajām vielām: ādu spēcinošajam Vichy termālajam ūdenim, spēcīgajam antioksidantam – Baikalina saknes ekstraktam, ādas aizsargspēju veicinošajai Bifidus probiotikai un plaša spektra saules aizsargfiltriem SPF25. Slow Age koriģē ādas novecošanās redzamās pazīmes un palēnina jaunu pazīmju rašanos,” produkta labvēlīgo īpašību kopumu papildina Marija Žuka, L’orealAktīvās Kosmētikas Divīzijas mārketinga vadītāja Baltijā.

Foto: Kristaps Bardziņš

“Ekspozoms (exposome) ir visu ārējo (klimats, piesārņojums, UV starojums) un iekšējo (uzturs, stress, emocionālais fons u.c.) faktoru, kam esam pakļauti dzīves laikā, uzkrāšanās un ietekme uz mūsu organismu un veselību. Neapzinoties šos faktorus un nereaģējot uz to iedarbību, āda noveco ātrāk un redzamāk. Dermatologi iesaka apzināties savu ekspozomu un izvēlēties piemērotu un pareizu ādas kopšanu un aizsardzību,” iesaka Lāzerplastikas klīnikas ārste-dermatoloģe Anna Bērziņa.

Līdzās pārējiem viesiem Slow Age prezentācijā piedalījās arī piecas rūpīgi izvēlētas jaunā produkta vēstneses Latvijā – modes un dzīvesstila blogere Brigita Dambe, skaistumkopšanas redaktore un modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane, dzīvesstila blogere un jaunā māmiņa Agija Kola-Kanča, zīmola QooQoo dizainere Aļona Bauska, kā arī pašmāju YouTube zvaigzne Anete Ozoliņa, kuras atklāti dalījās savos pirmajos iespaidos par sejas fluīdu. 

Lai arī vēstneses pārstāv dažādas vecuma grupas, viņas visas kā viena atzina, ka jau pēc pirmajām produkta lietošanas nedēļām novērojušas manāmus uzlabojumus sejas ādas struktūrā. Viņuprāt, Slow Age fluīdam piemīt izteikti viegla konsistence un patīkams aromāts, turklāt tas lieliski iederas viņu steidzīgajā dzīves ritmā. Citi sieviešu minētie uzlabojumi bija arī sarkano plankumu mazināšanās, intensīva mitrināšana, kā arī sejas tvirtuma un tekstūras uzlabošanās. Un kā ne mazāk nozīmīgs pluss vairākkārt tika uzsvērta arī produkta maigā formula, kas ir īpaši piemērota jutīgas ādas īpašniecēm.

Jaunais Vichy Slow Age sejas fluīds būs pieejams Latvijas aptiekās jau sākot no 1. maija. 
Tirdzniecības cena – 37 EUR. 

 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?