20 C
Rīga
trešdien, jūnijs 29, 2022

Tautas balsojumā noskaidroti populārākie kāzu vadītāji Latvijā

 
Foto: Publicitātes

Tautas balsojumā ar vairākiem simtiem ieteikumu un viedokļu izveidots saraksts ar gandrīz piecdesmit iemīļotākajiem kāzu vadītājiem, kā arī noskaidroti aptaujas izteikti līderi.

Kāzu vadīšana ir specifiska niša, kurā izpaužas daudzi populāri, dzeltenajā presē manīti un pat skandalozi cilvēki. Aktieri, mūziķi, televīzijas personības un citi atpazīstami cilvēki neatsaka jauno pāru uzaicinājumam novadīt šīs viņiem tik svarīgās dienas programmu tradicionālā vai radošākā gaisotnē. Tikpat bieži kāzas vada dažādu svinību aģentūru speciālisti un reizēm vienkārši runīgi radinieki. Dzintarapulveris.lv veidotāji savā lapā sociālajā platformā Facebook.comportāla lietotājus aicināja iesaistīties labāko un meistarīgāko kāzu vadītāju noskaidrošanā. Rezultātā, piesaistot ap divdesmit tūkstošu cilvēku uzmanību, portāla lietotājiem daloties ar ziņu un aicinot iesaistīties balsošanā arī savus radus un draugus, tika nosaukti un komentēti vairāki desmiti vārdu – gan populārāki, gan plašākai publikai mazāk zināmi.

Balsojumā pieminēti gan radio „Star FM” ētera balss un TV šovu vadītāja Baiba Sipeniece – Gavare, gan jauniešu vidū iecienītais TV šovu un pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš un radio personības, kā „Radio Skonto” pārstāvošais Valdis Melderis un „Radio SWH” rīta šova „Tik TikTik” vadītāji Kaspars Breidaks un Valdis Sils, tāpat atzinību izpelnījušies arī aktieri, piemēram, seriāla „Ugunsgrēks” zvaigzne Kristaps Rasims. Tomēr par izteiktu līderi ar vairāk nekā ceturto daļu no visām atdotajām balsīm kļuvis Zigmunds Freibergs, viņam seko un abas gandrīz vienādu balsu skaitu ieguvušas ir valmierietes Dagnija Baldiņa un Sigita Brazdauska. Pilnu sarakstu un topu iespējams aplūkot Dzintarapulveris.lv lapā Facebook.com.

Aptaujā par labāko kāzu vadītāju atzītais Zigmunds Freibergs, kas pārstāv aģentūru „Jautrie Pasākumi”, par maģisko recepti izcilām kāzām sauc trīs galvenās izejvielas jeb pamatprincipus: pozitīvisms un jautrība, pareizā humora deva, savukārt par galveno principu vai labi novadīta pasākuma formulu Zigmunds teic: „Baudīšana! Izbaudīšana pasākumu vadot, un vadot to tā, lai viesi to izbaudītu vārda vistiešākajā, fundamentālākajā nozīmē.”

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here