4.9 C
Rīga
trešdien, janvāris 19, 2022

Voilà: jauns kosmētikas zīmols Latvijā ar franču “saknēm”

Carelika
 

Ņemot vērā, ka makeupdetox jēdziensiegūst ievērojamu popularitāti, arvien vairāk meiteņu tiecas pēc dabiska, burtiski starojoša ādas skaistuma. Lai nevajadzētu stundām ilgi sēdēt pie spoguļa, uzņemot veiksmīgu fotogrāfijubez filtriemInstagram, ir svarīga ne tikai profesionāla kopšana, bet arī pareiza ādas kopšana mājās. Tieši ar šādu konceptu Latvijas tirgū ir ienācis kosmētikas zīmols “Carelika”.

“Carelika” produkti tiek ražoti vienā no lielākajām rūpnīcām Francijā, izmantojot jaunākās inovatīvākās tehnoloģijas. Zīmols ievēro ētikas principus — kosmētika netiek testēta uz dzīvniekiem, un visos ražošanas posmos tiek ievērota pārredzama komunikācijas politika. Zīmola plašajā piedāvājuma klāstā varēsiet attīrīt sejas ādu ar maigām, gaisīgām putām, uzklāt savu iecienītāko sejas masku, atsvaidzināt seju ar spreju vai uzklāt mitrinošu krēmu. Profesionālas kosmētikas lietošana mājās kļūst par īpašu rituālu daudzu meiteņu un puišu dzīvē.

“Pandēmijas laikā, kad skaistumkopšanas saloni bija slēgti, mums nebija iespējas saņemt kvalificētas skaistumkopšanas procedūras. Tas pamudināja mūsu komandu izveidot skaistumkopšanas produktu līniju, kuras iedarbība līdzinātos salona procedūru efektam. Katru produktu ir radījuši neatkarīgi eksperti, kas analizē formulas, sastāvdaļu koncentrāciju un saderību,” stāsta zīmola “Carelika” dibinātāja Irina Gulbe.

“Carelika”—skaistumkopšanas līdzekļi, kuru pamatā ir dabiskas sastāvdaļas. Tie ir izstrādāti, ņemot vērā visu ādas tipu individuālās īpatnības, un ir piemēroti gan dažāda vecuma sievietēm, gan vīriešiem. Zīmola pārstāvji īpašu uzmanību ir veltījuši algināta masku segmentam, kura klāstā ir vairāk nekā 40 produktu. Ja ādas stāvoklis ir vienīgais iemesls, kādēļ esat spiesta ikdienā lietot kosmētiku, tad ir pienācis laiks kaut ko mainīt. Ādas kopšanā svarīga ir holistiska pieeja: ādas attīrīšana, mitrināšana, aizsardzība pret sauli, nedaudz lūpu krāsas… un voilà!

 

1 KOMENTĀRS

  1. Man piee kaajas.jusu .visi zimoli..un kosmetikas visi sminki un botoksi maksligi pupi un maksligie nagi un ragi .es tapat esmu smuka..man neko nevajag..es mirstu nost no skumjam pec vasaras pec papardem zalam pec meza un mellenu pilniem ceriem..ko es nemainitu ne pret ko..es biju mezaa..tas paliek kluss un kails.un ogu vieta man pretim raugas kailas metras bez lapam..es saku raudat no skumjam…un peksni dzirdu klusus cukstus..ak.laumina neskumsti..ko tu nelaikaa velues mila sirds.gaidi pavasari..sis laiks bus ilgs un mokoss..gribu paslepties sunaas lapas un gulet lidz pavasarim..kad saule pasnuegs man roku un teiks celies tavs laiks ir klat……

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here