13.7 C
Rīga
ceturtdien, augusts 11, 2022

Seriālam “Sekss un lielpilsēta” filmēs jaunas sērijas! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Priecīgas ziņas visiem seriāla “Sekss un lielpilsēta” (Sex and the City) faniem – aktrise Sāra Džesika Pārkere, kura seriālā atveidoja Kerijas Bredšovas lomu, savā Instagram profilā publicējusi video treileri, kas vēstī par tik iemīļotā seriāla turpinājumu!

Jaunā seriāla nosaukums būs “And Just Like That”, kurā lomas atveidos Sāra Džesika Pārkere (seriālā – Kerija Bredšova), Sintija Niksone (seriālā – Miranda Hobsa) un Kristīna Deivisa (seriālā – Šarlote Jorka). Kā jau senāk tika baumots izskatās, ka aktrise Kima Ketrela, kura atveidoja tik iemīļoto Samantu Džounsu jaunajās sērijās nepiedalīsies. Kimai nav visai labas attiecības ar seriāla galveno varoni jeb Sāru Džesiku Pārkeri, abas dāmas filmēšanas laukumā vairākkārt konfliktējušas.

Gaidāmā seriāla treileri sociālajās vietnēs publiskojušas arī abas pārējās aktrises, kuras būs seriāla turpinājumā – Sintija Niksone un Kristīna Deivisa.

“The New York Times” jau ziņo, ka jaunais seriāls ar nosaukumu “And Just Like That” būs TV giganta “HBO” ražojums un pie tā veidošanas darbu uzsācis arī seriāla “Sekss un lielpilsēta” producents Maikls Patriks Kings. Balstoties uz jaunajiem seriālu standartiem jaunajam seriālam gaidāmas vismaz 10 sērijas un katra no tām būs 30 minūšu gara.

Foto: James Devaney/WireImage

Sieviešu vidū tik iemīļotais seriāls “Sekss un lielpilsēta” savu dienasgaismu ieraudzīja tālajā 1998.gadā, seriālam tika nofilmētas 6 sezonas, kurās bija 94 sērijas un pēdējā sērija uz ekrāniem iznāca 2004.gadā… Fani jau sen gaidīja turpinājumu un beidzot šīs lūgšanas ir uzklausītas!

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here