2 C
Rīga
piektdien, janvāris 22, 2021

Prinča Čārlza un Kamillas laulība uz šķiršanās robežas! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Britu karaliskajā ģimenē jauna drāma, nākošais Lielbritānijas karalis, princis Čārlzs un viņa mīļotā sieva, Kornvollas hercogiene Kamilla, piedzīvo visdziļāko attiecību krīzi 15 gadu laikā. Pēdējo gadu laikā izskanējušas vairākas runas par pāra šķiršanos, bet šoreiz situācija esot visai nopietna.

Pēdējā gada laikā Čārlzu piemeklējuši dažādi nopietni pārbaudījumi, viņa jaunākā dēla, prinča Harija un viņas sievas Meganas Mārklas aiziešana no karaliskās ģimenes, kā arī atteikšanās no pienākumu pildīšanas tajā. Pēc šī gadījuma Čarlzs drīz vien sasirga ar Covid-19 vīrusu.

Interesanti, ka Čārlzs, ņemot vērā visu notikušo un to, ka Kamilla vairs neesot ieinteresēta “ģimenes dzīvē” ar viņu, varot labprātīgi atteikties no kāpšanas tronī pēc savas mammas, karalienes Elizabetes II valdīšanas beigām un piedāvāt šo pienākumu uzņemties savam vecākajam dēlam, princim Viljamam!

Ironiski, ka uz šādu iznākumu savulaik ļoti cerēja viņa pirmā sieva, princese Diāna. Viņa TV intervijā 1995.gadā, atbildot uz žurnālista jautājumu, vai viņa cer, ka pēc karalienes Elizabetes II valdīšanas beigām tronī kāps viņas vecākais dēls, nevis vīrs, viņa tolaik teica: “Es vēlos, lai mans vīrs varētu rast mieru, un darīt citas lietas, kas viņu patiešām iedvesmo.”

Karaliskās ģimenes biogrāfe Penija Džunore britu laikrakstam “Royals Monthly” paudusi pārliecību, ka Kamilla pēc 15 laulībā nodzīvotajiem gadiem ar princi Čārlzu ir sapratusi, ka karaliskā dzīve un nemitīgā būšana sabiedrībā, šāda dzīve viņu ir nogurdinājusi un viņa to visu vairs nevēlas. Kamilla un princis Čārlzs dzīvo visai pieticīgu dzīvesveidu Viltšīrā, namā, kuru Kamilla nopirka drīz pēc šķiršanās no sava pirmā vīra. Šī savrupnamā neesot pat apkalpojošā personāla… Kamilla vairākas reizes nedēļā dodas ciemos pie saviem bērniem un mazbērniem, princis Čārlzs viņu šajos braucienos pavadot ļoti reti. Princi Čārlzu kaitinot tas, ka Kamilla tik pasīvi izrāda vēlmi iesaistīties karalisko pienākumu pildīšanā, tas arī ietekmējis abu attiecības.

Netflix populārā seriāla “The Crown” iznākšanas, kurā parādītas prinča Čārlza laulības ar princesi Diānu, kā arī slepenā tikšanās ar Kamillu neizturēja fanu kritiku un tagad pāris tiek pamatīgi nozākāts… Prinča Čārlza, gan Kamillas “Twitter” kontos nemitīgi tiek rakstīti naidīgi komentāri. Lasāmi arī tādi komentāri, kas pauž viedokli, ka Čārlzam nekad nevajadzētu kļūt par karali, jo viņš reiz jau nodemonstrējis spēju būt “atbildīgam”, kad bija sabiedrībā iemīļotās princeses Diānas vīrs.

Karaliskās ģimenes eksperti uzskata, ka prinča Čārlza un Kamillas laulības šķiršanas varētu negatīvi ietekmēt 94 gadus veco karalieni Elizabeti II, viņa visticamāk plāno nodot valdīšanas tiesības nākošajam Lielbritānijas karalim un pēdējā gada laikā ir pārdzīvojusi ļoti daudzus emocionālus pārdzīvojumus savā ģimenē. Elizabete II pārdzīvojusi ne tikai prinča Harija un Meganas lēmumu aiziet no karaliskās ģimenes, bet arī to, ka viņas dēls, princis Endrjū iekūlās pamatīgā seksa skandālā un tika atstādināts no pienākumu pildīšanas britu karaliskajā ģimenē.

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!