4.1 C
Rīga
sestdien, oktobris 16, 2021

Vairāk nekā 1300 cilvēku iesaistījušies izaicinājumā, katru dienu noejot 10 000 soļu

Domubiedru grupa "Kusties vairāk, jūties labāk" 20/01/2021
 

Lai cīnītos pret nomāktību un stiprinātu imunitāti, domubiedru grupa “Kusties vairāk, jūties labāk” radījusi izaicinājumu, kurā noteikts noiet vismaz 10 000 soļu dienā. Grupa strauji paplašinās un tajā jau ir iesaistījušies vairāk nekā 1300 cilvēku.

Izaicinājuma dalībnieki savu veikumu atspoguļo kopējā atskaites vietnē un dalās ar to sociālajos tīklos ar tēmturi #kustiesvairākjūtieslabāk.

“Mēs apzināmies, ka kustība, sports un pastaigas ir svarīgas veselībai, tomēr reizēm ir grūti saņemties, vēl jo vairāk attālinātā darba apstākļos. Tajā pašā laikā Pasaules veselības organizācijas pētījumi liecina, ka vismaz 10 000 soļu dienā ir svarīgs priekšnoteikums cilvēka veselībai un stiprai imunitātei. Līdz ar šo pētījumu sākās mūsu brīnišķīgais piedzīvojums, kurā iesaistījušies cilvēki ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās.  Tik liela atsaucība norāda uz to, ka aizvien vairāk cilvēkiem ir svarīgi kustēties, un viņi vēlētos savā ikdienā ieviest vairāk kustību, atklājot prieku, ko dod regulāra pastaiga svaigā gaisā,”  norāda iniciatīvas dibinātāja Kristīne Beitika.

Ņemot vērā to, ka izaicinājums, kurš aizsākās 1. jūlijā ir ieguvis lielu atsaucību, tas ir pagarināts uz veselu gadu. Šim izaicinājumam ir radīta īpaša Facebook grupa, kurā dalībnieki var dalīties ar saviem panākumiem un iegūt papildus motivāciju laimēt balvas no izaicinājuma atbalstītājiem.

“Šis izaicinājums būs kas nebijis, jo ziemas tumšie rīti un vakari ievieš sava veida grūtības, bet mēs ticam, ka arī Tu to vari – nāc ar mums kopā, soļo, sajūti kustību prieku! Kusties vairāk un jūties labāk arī Tu!” aicina K. Beitika.

Saite uz Facebook grupu https://www.facebook.com/groups/375615243582560/

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!